2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حال میده ک😅من تنها قسمت پسر بودن ک دوس دارم همینه

بابام نظامیه دلم به حال سربازا میسوزه ۵ دقیقه دیر کنن بدبختن

از امروز ۱۳۹۹/۲/۲۷ رژیمو شروع میکنم💪💪💪        وزن شروع ۷۸.۷😑هدف اول ۷۳😍هدف دوم ۶۸🤗 هدف سوم ۶۴🙃هدف چهارم ۵۹😮هدف پنجم ۵۷🤪      من میتونم☕🎈

اسی از دست ما پستی نمی زارع فقط نزاره گره

😂😂😂😂😂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2740
آره بخدا زنم 😂😂😂وای  اون محبت رو من و شما خرج میکنیم دیگه، خیلیا محبتم نمیکنن همش غر میزنن

خب خیلی مرداهم معتاد و بیکارن.همه شون ک بیل گیتس نیستن.دیدگاهتون یکم مردسالارانه ست

البته مطمئنم اینجا اینجوریه.چون اینجا مجازیه😅

به نظر من این مال دوران نوجوونیه که آدم همش فک میکنه کاش پسر بودم آزادتر بودم اگه پسر بودم چنین میکردم و چنان میکردم الان که دیگه ازدواج کردم و دانشگاه رفتم و شاغل شدم و استقلال بیشتری نسبت به قبل دارم دیگه بهش فکرم نمیکنم خصوصا که بچه دارم و طعم شیرین مادر شدنو چشیدم... فقط تابستونا رعایت حجاب سخته تابستون همش آرزو میکنم مرد بودم😉

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
چرا کاربری ام نترکه

اسی عزیزم به دوستان بگو گزارش برات نزنن

تاپیکم قفل کن من برات میزارمش تو تاپیکای حذفی

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

اگر مرد بودید دیگه فرصت رسیدگی به خودتونو نداشتید به فکر عمل دماغ و عمل زیبایی نبودید بجاش باید از تو دوران نوجوانی کار یاد میگرفتید که شاید بتوانید زندگی آیندتون را اداره کنید و در دوران جوانی همش استرس آینده را داشته باشید برای چندرقاز هرچی صاحبکارتون گفت تحمل کنید داعم به فکر خونه و اجاره خونه و این چیزها باشید و مسولیت شما هر روز بیشتر و بیشتر میشه و همه ازت توقع دارن اصلا برای همینه مردها زود تن به ازدواج نمیدن و سن ازدواج بالاست و متاسفانه زمانی داماد میشن که حوصه و زندگی و بچه ندارند

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)