2737
2739
چرا خوب تازه سایز ۹٠ سینه ها پهنن خوب یه چیز دراز من همیشه با خوذم میگم یعنی میکنن تو پاچه راستی شلو ...

بابا به اون درازی که نیست!!😕😕اون طی فرایند خاک توسری اون قدی میشه..واگرنه دست وپایی نمیگیره که

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂😂 اخه الهی خیلی چشم گوش بسته ای همین طورم بمون اجی گلم❤💙💛💜💖

آها خب باشه مرسی😂😂😂😂💓💓💓💓

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2728
وای یعنی شما سینه رو در حد اون میبینین     اون دراز بیحالو

🤣🤣🤣🤣🤣بیخیال الان کاربری هر دومون به فنا میره

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

چرا گزارش نخورده؟!!😕😕

عجیبه واقعا...

هر تاپیک دیگه ای بود تا الان ترکیده بود

2740
آها خب باشه مرسی😂😂😂😂💓💓💓💓

😂😂😂😂

😍❤💙💚💛💜💖

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

تا 60 سالگی زن نمیگرفتم، هرچی در می‌آوردم خرج خودمو عشق و حال میکردم، 60 سالگی با کسی آشنا میشدم باقی زندگی رو یکجا میشستم و باهم زر میزدیم... ولی قبلش زن نمیگرفتم، چیه واقعا مردا دل گنده ای دارن ک از صبح تا شب میرن سرکار بعد باید کل درآمد رو خرج زن و بچه کنن طفلی ها،