2733
2739
عنوان

سیاست خواهر شوهر داری

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهر که مشکل داشته باشه،یه جورایی تو مشکلات رو برادرش حساب میکنه،آدم دلشم میسوزه،رفت و آمدتون ...

منم دلم واقعا میسوزه براش ولی چون خودش شرایط روحی مناسبی نداره واقعا رفتارش اذیت میکنه

2728
چه جوری؟؟

قبل رفتن من ب اون خونه گفت هر روز میخوایم بیایم خونتون با خنده گفتم مگه قراره آرامش و آسایش همو بگیریم دوری و دوستی  بهتره از اول نرفتم خونشون تا اونم زیاده روی نکنه نیاد خونم اوایل انتظار داشت عصرانه دعوتش کنم گله کرد گفتم من اهل این کارا نیستم الان نه اون میاد خونم نه من میرم فقط با دعوت میریم خونه هم و خونه مادرشوهر همدیگه رو میبینیم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
منم دلم واقعا میسوزه براش ولی چون خودش شرایط روحی مناسبی نداره واقعا رفتارش اذیت میکنه

درگیرش بودم،درک میکنم،بعد از چند سال دیگه خسته شدم دوست دارم نبینمش همش مشکل داره  

قبل رفتن من ب اون خونه گفت هر روز میخوایم بیایم خونتون با خنده گفتم مگه قراره آرامش و آسایش همو بگیر ...

خیلی خوبه اینجوری خیلیی

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    
2738

من تا قبل خیانت شوهرم اصلا اهل جواب دادن نبودم اونام تا میتونستن متلک بارم میکردن،اما دیگه به لطف شوهرم پاچه پاره شدم،هیچیو تو دلم نگه نمیدارم،او نام دست و پاشون رو جمع کردن که مبادا ترکشام بخوره بهشون ،آخ که حال میده

میدونم که بیاد اینجا همش میخواد بگه که پسرم رو ببرم ببینه ومن اصلا دوست ندارم خیلی رفت وآمد کنیم

شرایطت جفته جفته خواهرمنه...میگفت خودش اذیت میشه روز خوش نداره میاد زندگی منو میبینه یه جوری زهرشو میریزه حالا خداروشکر وضعیت خواهرم خوبه خیلییییییی کمکش میکنه جدا از شوهرش ولی نمی‌فهمه بخدا... خواهرم اصلاااااا نمیره خونشون نزدیکم هستن. تو مناسبتا و مگه اینکه چیزی بخره برا بچش یا خونش میبره یه ساعت میشینه برمیگرده. اونم چندبار اومد دید این کمتر میاد دیگه روش نمیشه خداروشکر 

فاز 2 هستیم ومادرش اصرار داره که اونم دقیقا بیاد پیش ما

مثلا اگه اولشی اخرش خونه پیدا کن تو یه مجتمع نباشی بهتره.یکم که لااقل یه مسیری باشه احتراما حفظ شه.درکل خوشبین باش شاید اومدنشون برای خودتم خوب باشه

مثلا اگه اولشی اخرش خونه پیدا کن تو یه مجتمع نباشی بهتره.یکم که لااقل یه مسیری باشه احتراما حفظ شه.د ...

امیدوارم چون من واقعا زندگی م رو دوست دارم وبعد 4 سال بالاخره به نقطه نظرات مشترک رسیدیم دلم نمیخواد آرامشمو سلب کنه

امیدوارم چون من واقعا زندگی م رو دوست دارم وبعد 4 سال بالاخره به نقطه نظرات مشترک رسیدیم دلم نمیخواد ...

خودت مدیریت کن .اگه دیدی اومدن ارامشتون رفت برید یه فاز دیگه و بگید ماکه گفتیم اینجا خوب نبود.البته بازم معتقدم ادم باید خودشو درست کنه و سعی کنی یادبگیری جوری باشی که بقیه ارامشتو بهم نزنن وگرنه کات کردن و فرارکردن ساده ست

خودت مدیریت کن .اگه دیدی اومدن ارامشتون رفت برید یه فاز دیگه و بگید ماکه گفتیم اینجا خوب نبود.البته ...

آره واقعا حق باشماست 

همسر من تک پسره وبرادر جونش فوت کرده وهمه محبت خانوادش روش بود

ازشون که دور شدم تازه داشتم مدیریت میکردم 

نزدیک شدن خواه  شوهرم میترسونتم

2706