2726
عنوان

سیاست خواهر شوهر داری

850 بازدید | 39 پست

سلام به همه خانومای گل   

من 4 ساله ازدواج کردم ویه پسردو ساله دارم 

3سال اول زندگی روبروی خانه مادر شوهرم زندگی میکردم واز دست خواهر شوهرم که همسرش اعتیاد داره وخیلی زندگی سختی داره وخودش و دختر8سال‌ش خیلی بی ملاحظه بودن عاصی بودم ولی یک سال هست از تهران اومدم اندیشه زندگی میکنم تازه داشتم نفس میکشیدم که قراره همون خواهر شوهرم بیاد نزدیک مون خونه بگیره 

من چیکارکنم که هم نتونه دخالت کنه ومزاحم زندگیم بشه هم اینکه دلم میخواد بهش محبت کنم وجواب محبتای مادر شوهرمو بدم

کمک کنید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخی گناه داره متاسفانه هر ادمی از خانواده که مشکل داشته باشن بقیه اعضا هم دوچار مشکل میشن مگه اینایی که خواهر برادری ندارن 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

رفت و امد نکن ماهی یبار برو تا اونم کم بیاد خونت دوری و دوستی هرچی رفت و امدا کمتر باشه دخالت ها هم کمتره تجربه دارم من خودم با مادرشوهرم تو یه حیاط مشترکیم اما هفته ای یبارم نمیبینم هرچند ماه یبار میرم خونشون اصلا هم صمیمی نمیشم تا الان هم دخالت نکردن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خونه من و خواهر شوهرم رو ب رو هست ولی از اول اجازه دخالت ندادم فقط خونه مادر شوهر همدیگه رو میبینیم. 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706