2737
2739
عنوان

من خیلی بدبختم هرکی اینودیدم برام کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عین نفهم ها حق تقدم خریدم گفتن حق تقدم سهم نیست زودامروزفروختم دسبحانح خریده بودم ۳میلیون ضررکردم دل ...

حالا مگه چی شده ادمی که وارد بورس میشه نباید اینقدر حساس باشه اروم باش دختر

من خودم دیروز دتولید خریدم امروز ضرر کردم 

حول زده نم عمل نمی کنم با مشورت می رم 

اگه امروز ضرر کردم درجا سهممو نمی فروشم 

2740
۳میلیون برای زودمردنم وخلاص شدنم دعاکنید

عزیز دلم چرا غصه میخوری درست میشه بازار ...پس اونایی که میلیاردی سرمایه گذاری کردن چی ...برات دعا میکنم همچین سود کنی که خودتم باورت نشه 

دلم میخوادالان توی قبربودم کسی کاریم نداشت

ول کن بابا این نیز بگذرد برای همه پیش میاد چند وقت بعد فراموش میشه من که یه کاری کردم هفت تومن پرید حالا سه تومن که خوبه

خدایاااااا خیلی دوست دارم ازت ممنونم❤نی نی مونو به خودت سپردم سالم بدنیا بیاد
عزیز دلم چرا غصه میخوری درست میشه بازار ...پس اونایی که میلیاردی سرمایه گذاری کردن چی ...برات دعا می ...

دیگه سودنمیخوام من دلم ازپدرم گرفت باهام بدکردباهام دعواکرداشکام اصلانمیذارن تایپ کنم من زندگیودوست ندارم

دیگه سودنمیخوام من دلم ازپدرم گرفت باهام بدکردباهام دعواکرداشکام اصلانمیذارن تایپ کنم من زندگیودوست ...

ببین اونم به روش خودش دل میسوزونه برات ...غصه نخور ..همه ادما اشتباه میکنن ...دلت ازش نگیره ...خوشحال باش دلسوز داری ....حالا روششون اشتباهه ..اما اصل نیتشون اشتباه نیست

اسی چقدر بی طاقتی زندگی هزار تا پستی و بلندی داره من از وقتی ازدواج کردم فهمیدم همه میگفتن چقدر فرق داده 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706