2737
2734
عنوان

من خیلی بدبختم هرکی اینودیدم برام کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 71 پست
شمابورس بلدین 

من تازه واردم با کمک خواهرم سهام میخرم 

ولی اینجا تایپک بزن از اونایی ک واردن بپرس مشکلتو بگو ک ضرر کردی و رفتار باباتو بگو تا بهت یه سهم خوب معرفی کنن، من بیشتر پولم رو نماد غشان خریدم

حق تقدم نخر ب درد نمیخوره کلا

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
خواهش میکنم بخاطرخداکمکم کنیدپولم برگرده بخاطرش خیلی زحمت کشیده بودم

درخواست دادم ،ی پیشنهاد دارم برات 

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه واردم با کمک خواهرم سهام میخرم  ولی اینجا تایپک بزن از اونایی ک واردن بپرس مشکلتو بگو ...

نمیدونم کسی کمک میکنه یانه اگه شماکمک کنیددلم شکسته به خداازته دلم هم خواهرتونوهم خودتونودعامیکنم خواهش میکنم خواهرتون بهتون گفت چی بخرین به منم بگیدنمیخوام مزاحم بشم فقط ۳میلیونم برگرده

2731
خواهش میکنم بخاطرخداکمکم کنیدپولم برگرده بخاطرش خیلی زحمت کشیده بودم

عزیزم من اگه بتونم کمکت میکنم فقط میترسم خدایی نکرده دوباره ضرر کنی

میگم که من خودم نزدیک 20 تومن نماد غشان خریدم

اگه میخای از چن نفر دیگه بپرس اگه خوب بود شنبه صبح زود بخر

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
عین نفهم ها حق تقدم خریدم گفتن حق تقدم سهم نیست زودامروزفروختم دسبحانح خریده بودم ۳میلیون ضررکردم دل ...

😑😑😑😑😑😑وقتی دیدی ضرر کرده چرا فروختی آخه . بعد هی میگه می خوام برم قبر . 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2740

لینک کانال آموزش اولیه بورس بصورت رایگان 👇👇

🆑 @arsh660

Admin( @novinjeld65 )

هيچ گونه سیگنال vipعرش اقتصاد ندارد

کانال عرش اقتصاد را دنبال کنید 👈 @arsh650

من همیشه  از این کانال سهمم میخرم هم اموزس میده هم میگه چی بخرید این روزا منفیه همه ضرر کردن هفته اینده خوب میشه

ممنونم من دردم یه چیزدیگست من دیگه فروختم رفته پولم رفته دیگه

نگران نباش ان شاءالله ک دوباره میتونی ضررت رو جبران کنی