2733
2734
عنوان

مجردا پاشین بیاین می‌خوام نصیحتتون کنم😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 37 پست
متأهل و شوهر😁البته ببخشید من در مقامی نیستم از خانم معلم غلط املایی بگیرم عزیزم

عزیزم😄😄😄می بخشی تند تند تایپ میکنم البته کلا تو تایپ کردن مشکل دارم  😥😥.   شما تاج سری😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
عزیزم😄😄😄می بخشی تند تند تایپ میکنم البته کلا تو تایپ کردن مشکل دارم  😥😥.   شما ت ...

❤❤😍

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلما که درآمد بالا ندارن چجوری اینقدر خواستگار دارن

سلام والله دوعلت داره یک درامدش واسه خانما کمم نیست. دوم اینکه چون کارش تو محیط زنونست مردا اینطوری بیشتر دوست دارن.  اون موقع میخواستم اینم بگم که خواهر بزرگم ۲سال ازمن بزرگتره دانشجوی دندونه خواستگار کمتر داشت (ترسیدم بگم بگم بگن پزمیدی). والانم مجرده ولی توکلاس ما همون سال اول خیلی عروس شدن اونایی که موندن. خودشون خواستن

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2728
خوشبخت بشین گلی

همچنین عزیزم😘😘

ان شاءالله یه شوهر خوبم واسه من بیاد بزودی😎

ایشالله عزیز جان میاد نترس حتما میاد.  ولی یادت باش فعلا از زندگیت لذت ببر. 

2740
رتبع ات چندبودعزیزم چ  سالی روزی چندساعت در س میخوندی

سلام من رتبم سال ۹۷ ۱۵۰۰تجربی شد روزی۱۵ساعت میخوندم

اووه ماشاالله چ حیف شدی با ۱۵۰۰ رفتی یعنی پزشکی هیچ شهری قبول نمیشدی منطقه چندی

من شهرم مشهده پدرم اجازه نمی‌داد خارج شم از شهرم 😥😥مشهد رتبه زیر ۵۰۰میخواد اجی بزرگم قبول شد دندون مشهد

من شهرم مشهده پدرم اجازه نمی‌داد خارج شم از شهرم 😥😥مشهد رتبه زیر ۵۰۰میخواد اجی بزرگم قبول شد دندون ...

وای چ بد خیلی خیلی ناراحت شدم آینده ات بخاطر اینکارش عوض کرد خداکمکت کن چطور تونستی تحمل کنی خوشبحال خواهرت چقده درس خونید 😢😢😢😢منم دلم میخواددرس خون باشم اما از بچگی تنبلم به زور دوساعتم میخونم داداش منم ۲۰ سال پیش رتبه اش ۳۶۵ تجربی شد

من میخوام بازم کنکور بدم اماتنبلم درس نمیتونم بخونم چیکارکنم اراده ام قوی شه چطور ۱۵ساعت تونستی بخون ...

عزیزم من فقط به هدفم فکرمیکردم فیلم انگیزشی می‌دیم اهنگ انگیزشی گوش میدادم. همش زندگی افراد موفق و میخوندم سعی کن از فضای مجازی دورشی. استراحتات فقط باید طوری باش تورو به درس برگردونه مثلاً به اهنگ انگیزشی.  حتما حتما از نینی سایت خارج شو راستی من موقع نماز خیلی اشک می‌ریختمو دعا میکردم همچنین صبح زود خیلی مهمه که پاشی. انشالله موفق باشی عزیز دلم😘

2706