2726

سلام کل حرفی که می‌خوام بهتون بزنم اینک برای ازدواج کردن عجله نکنید نمی‌دونم الان درچه وضعی هستین دانشجویی. کنکور داری مدرسه میری. من الان خودم دوسال دانشجوی فرهنگیانم پارسال کلی خواستگار داشتم(به روح مادرم نمی‌خوام پز بدم کلا دانشجویانی فرهنگیان زیاد خواستگار دارن)که همرو رد میکردم ولی دیدین اینجور مواقع یک عده هستن که استرسیت کنم.  دختر مواظب باش بختت بسته نشه. منم گول خوردم اخر به یکی جواب مثبت دادم ادامشو پست بعدی میزارم خسته نشین از خوندنش

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😑شما باید ب این مرحله از بلوغ میرسیدی و بعد میرفتی اگر رسیدی بمون بجنگ با مشکلات 

همه مشکلات خودشون دارن...ب نظرم دختر دیگه سن ۲۰ تا ۲۵ ازدواج کنه عالیه...

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2728

الان نزدیک ۱۰ماه توعقدبود شوهرمو مرد خوبیه انصافا ولی هیچی زندگیه مجردی نمیشه باورکنین چی بودم چی شدم چون فرهنگیان به دانشجویان حقوق میده کلی لذت می‌بردم از زندگیم بادوستات ولی الان واقعا بشدت محدودمو نتونستم اون از دوسال دیگر دانشجویان لذت ببرم البته میگم شوهر من مرد خوبیه. شغل خب داره. حالا فکر کن شهرتون ادم درستمیم نباش حالا خر بیار باقالی بارن

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
😑شما باید ب این مرحله از بلوغ میرسیدی و بعد میرفتی اگر رسیدی بمون بجنگ با مشکلات  همه مشکلات ...

بله من الان از زندگیم ناراضی نیستم خارو شکر ولی میشد بهتره باش عزیزم

بله من الان از زندگیم ناراضی نیستم خارو شکر ولی میشد بهتره باش عزیزم

خب خداروشکر پس بهترشدنش با تلاش میتونی فراهم کنید 

موفق باشی❤

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
الان نزدیک ۱۰ماه توعقدبود شوهرمو مرد خوبیه انصافا ولی هیچی زندگیه مجردی نمیشه باورکنین چی بودم چی شد ...

هر چیزی تا حدی قابل تحمله دیگه دختر ۳۵ساله از مجردی خسته میشه 

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

خلاصه کلام اینکه به هیچ عنوان عجله نکین راستش این حرفو خالم قبلا به من گفت ولی من اونقدر گاو بودم که نفهمیدم (بلا نسبت شما)

هر چیزی تا حدی قابل تحمله دیگه دختر ۳۵ساله از مجردی خسته میشه 

بله منظورم فقط تا ۲۵. تا ۳۰سالگیه

شما با خودت لابد مشکل داری وگرنه شوهرت ک میگی خوبه 

عزیزم می‌دونی چیه کلا زندگی زناشویی یک سری مشکلات داره وقتی داخلش میای میفهمی که کلا مشکلات قابلیت در مقابلش هیچی نبوده. اینو هرکس متهله بپرس بهتون میگه 

خب خداروشکر پس بهترشدنش با تلاش میتونی فراهم کنید  موفق باشی❤

مرسی از شما. همچنین

عزیزم می‌دونی چیه کلا زندگی زناشویی یک سری مشکلات داره وقتی داخلش میای میفهمی که کلا مشکلات قابلیت د ...

متأهل

و شوهر😁البته ببخشید من در مقامی نیستم از خانم معلم غلط املایی بگیرم عزیزم

2706