2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مهندس دوست داشتم😐

دکتری حسابداری داره و املاکی

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

من فانتزیم معلم بود

هنو مجردم ولی با کسی که میخام عروسی کنم تو کار کنافه😓چراا اخه😤😤

همونـ آبجوشـے کہ سیب‌زمینـے رو نرم میکنہ تخم‌مرغ رو سفت میکنہ شخصیت تو بستگی بہ خودتـ داره نہ فضای پیرامونتـ😐💔                لایک الع😒                               
2728
2740
من فانتزیم نظامی بود ولی پزشکه

من کل بچگیم از نظامی بیزار بودم چون بابام نظامی بود و فرمانده ی منطقه عملیاتی مهم هیچوقت خونه نبود مامانم همیشه استرس پدرمو داشت ب ماهم منتقل میکرد حالا قسمت و سرنوشت شوهرم نظامیه و دقیقاااااا اون منطقه ای ک پدرم خدمت میکرد خدمت میکنه با این فرق ک دیگه زمان جنگ نیست و مرزا ارومه من فقط استرسه رو ندارم

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

دوست دارم کارخونه دار باشه منم بشم مدیر عاملش چون می تونم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

[QUOTE=] شرکت نفتی باشه.ولی تو شرکت عالیسه [/QUOTE]

جوون دلستر،بخور برا خودت نفت میخوای چیکار😂😂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2706