2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر آاااااادم‌ باشه، انسان‌ و فهمیده باشه شغل رو خدا میرسونه، میشه کاریش کرد،  شوهرای‌ خانم‌ ...

ایول

خوشبخت شی نیکی جونم

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2728

دوست داشتم پولدار باشه الان بی پوله😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
شوهر من مهندس شرکت نفته  اینجوری ک همه کارکنان شرکت نفت رو برتر میدونن نیست  حقوق متوسطی ...

اره منم شنیده بودم .میتونم بپرسم چقده درامدشون؟البته اگر ناراحت نمیشید..چون یه خواستگار دارم از شرکت نفت

پسر عموم کارگر پتروشیمی الان داره درس میخونه ک مدرک بگیره حقوقش ۸ به بالا بستگی به مزایای هرماه اون ...

نمیدونم بخدا.شاید حق با شماست عزیزم اما اخه چند ساله پتروشیمی کار میکنه مهندسی نفت هم خونده اما وضع مالی تعریفی نداره.اخه برا خواستگاری اومده بودن تو خواستگاری معمولا سعی میکنن خودشونو خوب نشون بدن😅

من همیشه دوس داشتم رئیس باند قاچاق باشه بعد تو اوج خوشبختیمون ببرنش زندان براش کمپوت آناناس ببرم ولی الان که فک میکنم دوس دارم یا شاعر باشه یا نویسنده اگه هم اینطور نبود کسی باشه که بشه باهاش حرف زد ساعت ها و اونم خسته نشه و همراهی کنه

2706