2737
2739
آرهههه عزیزم میخوام میتونی اینکارو برام بکنی؟😂😂😂

دلم میخواد برات کاری کنم ولی داداشم از واسطه گری زیاد خوشش نمیاد😁

تو همین لحظه از ته قلبم از امام حسین میخوام به زودی از جایی که حتی فکرشم نمیکنی یه شوهر شرکت نفتیه خوشتیپ قسمتت بشه

یه روز خوب میاد  

دوست داشتم معلم باشه ولی بنگاه داره

تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله                                          برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پزشک یا دندون پزشک یا داروساز

یه مهندس کارمند یه جای خوب

ولی راستش آنچنان برام مهم نیس کجا کار کنه

چون خودم کارم خدبه و نیازی به پول اون ندارم، بیشتر دوس دارم آدم باشه

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
ای خواهر توفانتزی منو توواقعیت داری که😂 خودت شاغلی؟

خخخ رئیس شرکت باشه خونوادش فوت شدن تک فرزنده همه اموال براین مونده عاشقم بشه خخخحخ😂😂😂😂بیکاره

شوخی کردم فانتزی نداشتم گفتم فقط شوهر باشه ولی سربراهو خوب باشه اهل خیانت نباشه

2728
دلم میخواد برات کاری کنم ولی داداشم از واسطه گری زیاد خوشش نمیاد😁 تو همین لحظه از ته قلبم از امام ...

مرسیییی عشقممم بابت دعای قشنگت ممنونم ازت🙏❤❤❤🙏

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏
2738
نه ببین فکر کنم من یکم بد توضیح دادم شرمنده... ببین دوره پزشکی تو آلمان بین ۵ تا ۷ سال طول می کشه من ...

المان مگه دوره پزشکی عمومی ۸ ساله نیس؟😶یکی از دوستام اونجا بود اینو گفت..

اها زیاد وارد نیستم ک اونجا چطوریاس 🙄فقط در حدی ک از یکی از دوستام که اونجا میخونه شنیده بودم کل اون دوره  جراحی قلبشون با ما فرقش تو عمومیه ک اونجا ی سال بیشتر یعنی ۴سال علوم پایه ۴ سال پزشکی ۴ سال جراحی عمومی ۲ یا ۳ سال فوق جراحی قلب

در حقیقت الان هنوز تخصصم رو نگرفتم ولی دکتر محسوب میشم اونجا و به عنوان دکتر عمومی یا دستیار میتونم ...

تخصصتون؟  یا فوق تخصصتون؟شما مگه نگفتین جراحی قلب میخونید؟؟خب جراحی قلب که تخصص نیست فوق تخصصه..تخصصش میشه جراحی عمومی.همه جای دنیا هم همینه.

ن فقط میشه خصوصی در مورد مهاجرت یه سری سوال بپرسم؟

2706