2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما هر دو کارمندیم خیلییی سخته هر دو شاغل

قدر داشته هاتو بدون عزیزم😍من خانه دارم با اینکه همسرم هر چی بخوام نه نمکیگه ولی عذاب میکشم که خودم نمیتونم کار کنم

الانم که بخطر کرونا و گرونی بازار کساده😟شوهرم نمیگه ولی میبینم که پول اجاره و خورد و خوراک و به زور میرسونه،اگه کارمند بود این مشکل و نداشتیم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
من هم پزشک دوست ندارم خودم کارمند دارایی هستم  املاکی ها و پزشک ها بدترین مراجعینمون هستن فر ...

دقیقا

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

من فقط میدونستم چیا نمیخوام 😄

دوست نداشتم مغازه دار باشه یا دلال باشه مثلا پوشاک یا بقالی یا خشک شویی یا نمایشگاه ماشین یا املاک و رستوران و...

خدارو شکر اینام نشد

برام فقط پول حلال مهم بود و آدم جاه طلب که به کم راضی نشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ولی خانومای مجردبه نظر من ازدواج که میخواین بکنین با معلما ازدواج کنین چون فکر میکنم اکثرا انسانهای بی ریا و صادقی هستن 

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2740
من فقط میدونستم چیا نمیخوام 😄 دوست نداشتم مغازه دار باشه یا دلال باشه مثلا پوشاک یا بقالی یا خشک ش ...

عزیزم.مگه اونایی که نمایشگاه ماشین دارن پولشون حرومه.من هم بابام و داداشم و شوهرم نمایشگاه ماشین دارن.۰🤔🤔🤔

😂😂😂😂😂چرا؟!

دوستم الان رزیدنته داخلیه شوهرش فلو گوارشه...از ایناس که همه تعریفشو میکنن چه مهربون و چه جنتلمن و...ولی زنش میگه تو خونه خیلی بد اخلاقه😅نمیدونم چرا!شانس این بیچاره ست

دوستم الان رزیدنته داخلیه شوهرش فلو گوارشه...از ایناس که همه تعریفشو میکنن چه مهربون و چه جنتلمن و.. ...

عجب شانسی داره دوستت،از من همه اوایل ازدواجمون میپرسیدن اخلاقش توی خونه چه جوری هست وقتی میگم باور نمیکن،بهم میگن دروغ میگی چون همسر من به ندرت شایید بعضی مواقع بتونه بخنده !!!!!!

2706