2737
2739
انشاالله خوشبختیو از اینی که داری بیشتر حس کنی،،،برا منم دعا کن❤😍

دعا میکنم احساس خوشبختی کنی عزیزم😊

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست داشتم طلا فروش باشه توی این ۱۴ سال چن تا شغل عوض کرده و در حال حاضر رفته توی بورس   & ...

الان بورس شیک ترین شغله😃😃

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
اره بخند خودم به این چر تیاتی که تو ذهنم بود خندم میگیره. بعد تازه فکر میکردم من خوابم میبره زیر سرم ...

انقد خندیدم اشکم دراومد😂😂

تو باید بازیگر فیلم ترکی میشدی😂😂😂

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃
2728
کلا این مدلی هستن.شوهر منم خلبان شکاریه.وسواسن ریز بینن خیلی حرف میزنن دائم ایراد میگیرن.ببین دقتشون ...

ادم های بدی نیستن اصلا واقع ااز چشم پاکی تک تک ن

ولی من نمی تونستم با اون حجم از استرسی که داشت و زندگی کنار بیام

بعضی روزها مثلا پرواز داشت میگفت برنگشتم حلالم کن

یا مثلا زنگ میزدم گریه میکرد فلان رفیقم هایپوکسی کرد حین پرواز بردنش بیمارستان

میگم موهام سفید شد

انشالله خوشبخت باشی عزیزم

سلام قشنگم خوبی؟ خیلی محتاج یه حاجتم میشه صلوات برام بفرستی؟ دست گلت درد نکنه   
من فک میکردم شوهره آیندم کارمند کت شلواریه🤕 مال منم مکانیکه.درامدتون درماه چقدره؟ ببخشیدمیپرسم

شریکن در ماه ۵تومن ۶تومن اخه تو شهرستانیم مال شما چقده؟راستی لباساسو چجوری میشورین؟بزرگترین مشکل من سر شستن لباساشه😂😂😂😂😂😂

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
هیچکس شوهر روانشناس نداره؟؟؟؟؟

ن گلم اینجا همه خلبان و رییس شرکت نفتن و کارخونه دارن و تاجرن

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2740
والا اطلاعات کافی ندارم کدوم پولدار تره 😁😂هر کدوم پول دار تره اون اون شوهر منه😅😎

ارتوپدیا خیلی پولدارن ولی کارش سخته بعد اعصابشون بهم میریزه..اما از نظر کلاس کاری و اینکه درامد ب کارشون خیلی خوب باشه رادیولوژی خوبه !ایشالا یه خوشتیپش قسمتت بشه😅

الان متوجه شدم

زن همه کله گنده های کشوری و لشگری 

تو سایت عضون  

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋

وای بچه هااااا واسه منم دعا کنید

یه پسر باایمان خوش اخلاق نجیب وپاک با شغل عالی ورسمی و حقوق ومزایا عالی نصیبم شه که هردو عاشق هم باشیم خانواده دار واصیل هم باشه دوستم داشته باشن

محترم وباشخصیت باشن هم خودش هم خانواده ش😍

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
انقد خندیدم اشکم دراومد😂😂 تو باید بازیگر فیلم ترکی میشدی😂😂😂

تازه بعد فکر میکردم با احتیاط کامل دست منو میگیره سوار ماشین میکنه بعد همش از توی آینه نگاهم میکنه و نگرانمه 😆

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
دعا میکنم احساس خوشبختی کنی عزیزم😊

مرسی مهربونم😘❤😍

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2706