2737
2739
عنوان

چجوری بفهمیم خاستگارمون آدم گرمیه یا سرده؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 5023 بازدید | 241 پست
من از اینجا یاد گرفتم از تراکم موی بدنش مثلا دستاش یا یقه اش    

چتو 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شورت قرمز بپوش

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2731
وقتی از جاش بلند شد برو دست بزن بیین چقدر گرم کرده صندلیشو

ایییییییییییییی😅

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740

تو‌جلسات دوم سوم به بعد بپرس دقیق و رک 

بگو تا به این سن رسیدین حس خودتون چیه 😇بگو چه تعداد رابطه در هفته رو میپسندین حتماا بپرسی ها

یا برو مشاور ، شوخی نگیر این موضوع رو اصلاا 

ببین حتی علایقش رو بپرس ، یوقت ازین فانتزی عجیب غریبا نداشته باشه 

😐فتیش پا ، چیزی ازینا 😷🙁

جنسی راهی نداره تا برین سر زندگیتون.یعنی مستقیمم ازش بپرسی مثل تمام مردای سرزمینم میگه من تو ی ساعت ۵۰ نفرو حریفم😐بعد میره تو زندگی به ی دقیقه نکشیده زپرتش درمیره✋🏻احساسی هم بعد ی مدت ارتباط و اشنایی مشخص میشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
راستش به نظرم تا وارد رابطه نشی متوجه نمیشی. من فکر می کردم خیلی گرم باشم ولی متاسفانه سردم😐

اره دقیقا من فکر میکردم خیلی گرمم الان بیزارم از رابطه اینا اح

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...