2733
2734
عنوان

چجوری بفهمیم خاستگارمون آدم گرمیه یا سرده؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 5023 بازدید | 241 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

از خصوصیاتش بپزس

بپرس چه زنی رو دوست دارید و می‌پسندید اگه ملاک های یخ آورد سرده اگه گفت زنم باید گرم و شیطون باشه ینی خودشم اینطوریه 

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 
یعنی راهی نداره

دارع:(

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

- محل تولد یا زندگی :

دانستن محل تولد اون فرد می تونه تا حدود خیلی زیادی تعیین کننده ی مزاج جنسی اون فرد باشه . هر چه به جنوب ( مناطق گرمسیر ) نزدیک تر باشه میشه گفت که اون فرد به احتمال خیلی زیاد گرم مزاج تر هست . پس اگه شما در مناطق سردسیر به دنیا اومدید به احتمال زیاد نمی تونید به طور کامل و در حدی که نیاز داره به نیازهای جنسی اون پاسخ بدید .

اگه خودتون اهل جنوب و مناطق گرمسیر هستید سعی کنید از مناطق سردسیر همسری انتخاب نکنید . چون اون نمی تونه به طور کامل به نیازهای جنسی شما پاسخ بده .

2 - رنگ پوست :

مورد دومی که تا حدود زیادی می تونید به اون تکیه کنید رنگ پوست طرف مقابل هست . هر چه رنگ پوست اون رو به تیرگی گرایش داشته باشه میشه گفت که اون گرم مزاج تر و هر چه رو به سفیدی گرایش داشته باشه سرد مزاج تر هستش . 

3 - لاغری و چاقی :

مورد بعدی که می تونه به شما کمک کنه لاغر بودن یا چاق بودن طرف مقابله . هر چه اون فرد لاغرتر و پر تحرک تر باشه میشه گفت گرم تره و هر چه چاق تر و کم تحرک تر ، سرد تر .

4 - میزان فعالیت بدنی :

هر چه فرد پر جنب و جوش تر و از سکون و یکجا نشستن فراری باشه نشان از گرم مزاج بودن اون داره . ولی اگه اون فرد زیاد اهل تحرک نیست و به قول معروف تنبل هست میشه گفت سرد مزاجه .

5 - اخلاق رفتاری 

حتما دیدید که بعضی افراد جوشی هستند و زود داغ می کنن و از کوره در میرن . چنین افرادی به احتمال زیاد گرم مزاج هستند . همین طور اگه اون فرد اهل بگو بخند و معاشرت باشه باز هم میشه گفت تا حدود زیادی گرم مزاج هست . 

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎