2733
2734
حتی این سوراخ سوراخی ها که جنس فوم داره ؟

دقیقا منم ازونا خریده بودم نصابِ انداختش اونور گفت هیچی ننداز

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا من الان ده سالِ دارم یخچال فریزرم رو استفاده میکنم هیچ خط و خطوطی روش نیفتاده.هیچی نندازید م ...

اتفاقا من اول ننداختم بعد چندوقت خط روشیشه بود اینو گرفتم فقطم رو شیشست 

♥️ 
2731

فرش

شوخی کردم استپ فرش گذاشت از این سوراخ سوراخا رنگ نارنجی 🤣چون نارنجی دوس میدارم. ولی نباید چیزی پهن کرد عمر یخچال کم میشه

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
حتی این سوراخ سوراخی ها که جنس فوم داره ؟

بله 

چون یخچال اونو‌هم میخاد سرد کنه 

و ظرفیت گرمایی فوم‌ بالاس و‌یخچال انرژی زیادی و‌صرف سرد کردن اون میکنه 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
جدی؟چرا؟!

چون که هرچیزی ک توی یخچال میزارید یخچال برای سرد کردن انرژی صرف میکنهه

میگن غذای گرم و نزارید توی یخچال چون یخچال خراب میشه 

دلیلش اینک غذای گرم محیط اطرافشو گرم میکنه و یخچال هی برای سرد کردن انرژی بیشتری میزاره 

فوم و هرچیزی ام همینه داستانش 

ظرفیت گرمایی بالا باعث میشه سردی یخچالو جذب کنه به خودش و یخچال هی انری صرف کنه

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2738
منم ایزوگام کردم    

ایزوگام خیلی خوبه مامانم هم کرده راضیه توام راضی؟🤣🤣🤣

فک کنین مثلا ۵۰سال بعد یکی بیاد اتفاقی این حرفامونو بخونه میگه این گذشتگان چ اسکولایی بودن موکت و ایزوگام و فرش پهن میکردن تو یخچال🤣🤣🤣

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
عاشق پروفایلتم😂😂😂😂😂

قابل نداره😅

چون که هرچیزی ک توی یخچال میزارید یخچال برای سرد کردن انرژی صرف میکنهه میگن غذای گرم و نزارید توی ی ...

جالب بود👌👌مرسی

خداوند نه به قدر رویا،بلکه ب اندازه ی ایمان و اطمینان توست ک میبخشد..
2706