2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما پالازموکت کردیم 

اگه ظریف مصور می کردین بهتر نبود ؟

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
اینا تور توریه؟ ان شاالله همیشه همینقدر پربرکت باشه😁

ممنون عزیزم. ن تور نیس مثل تو کابینتیه ولی خییلی نازک

‌‌‌"خاکستر می‌گوید آتش را میتوانم ببخشم ولی تبر را هرگز" 
2731
ببخشید سیب و پیازم میزارین یخچال شما؟

آره دوس ندارم داخل آشپز خونه دیده بشه البته گرمم هس خراب میشه

‌‌‌"خاکستر می‌گوید آتش را میتوانم ببخشم ولی تبر را هرگز" 
اگه ظریف مصور می کردین بهتر نبود ؟

نه والا حتی سرامیک هم کردیم ولی پالاز یه چیز دیگست

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
خب اون ک شیشه اس حالا یع چیزی رو شیشه بندازی م برداشتن و تمیز کردنش راحتتر باشه چطور از عمر یخچال کم ...

موتور یخچال باید کار کنه..جریان هوا رو برقرار کنه..و هر چیزی تو یخچال رو خنک کنه..حالا میوه باشه یا پلاستیک... هر چی لایه ضخیم تر بشه..خنک کردنش سخت تره..کف پوش،روی شیشه...تمیز کردن یخچال کاری نداره..یه دستمال نم دار تمیزش می کنه..

2740
چه ربطی به عمر یخچال داره

موتور یخچال باید کار کنه..جریان هوا رو برقرار کنه..و هر چیزی تو یخچال رو خنک کنه..حالا میوه باشه یا پلاستیک... هر چی لایه ضخیم تر بشه..خنک کردنش سخت تره..کف پوش،روی شیشه ...تمیز کردن یخچال کاری نداره..یه دستمال نم دار تمیزش می کنه.

بعضیها بی ربط ی چیزی میگن که گفته باشند

ای کاش راحت قضاوت نکنیم..من به خاطر رشته تحصیلی ام این اطلاعات رو دارم، بی ربط حرف نزدم..خواستم به بقیه هم کمکی کرده باشم..حالا اگر شما قبول ندارین انجام ندین..ولی لطفا مسخره نکنید..

موتور یخچال باید کار کنه..جریان هوا رو برقرار کنه..و هر چیزی تو یخچال رو خنک کنه..حالا میوه باشه یا ...

من نه تاحالا شنیدم نه قبول میکنم این حرفهارو چون اصلا منطقی نداره.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤