2752
2734

مگه واکسن شو نزدی ؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
شنبه میرم‌پیش دکترم 

زنگ بزن تا شنبه صبر نکن یا ب بهداشت بزنگ 😓

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
زدم ولی میگن میگیری 

میگیری اما کمه نترس  چون واکسن شو زدی زیاد خطر نداره بازم با دکترت یه مشورت بکن

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
میگیری اما کمه نترس  چون واکسن شو زدی زیاد خطر نداره بازم با دکترت یه مشورت بکن

اخه میگن‌نقص مادرزادی میاره بچه یا ناشنوا میشه یا کور میشه یا نقص مغزی یا هم قلبش مادرزادی مشکل داره

هلیا جان چی شد شما سرخچه گرفته بودی علائم داشتی؟الان نی نی بدنیا اومده بسلامتی؟

سلام عزیزم ن نگرفته بودم و دختر خواهرم یرخچه نگرفته بود رزوئلا بود بله ب دینا اومد