2752
2734
عنوان

تزریق فیلر

41331 بازدید | 62 پست

سلام دوستان

من بخاطر کاهش وزن زیاد صورتم افتاده و خیلی لاغر شده.

تصمیم داشتم چربی تزریق کنم ولی بدنم دیگه هیچی چربی نداره

دکتر معصومی پیشنهاد داده فیلر تزریق کنم برای گونه و خط خنده

آیا تجربه ای دارید؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باران جان من قبلاً تزریق فیلر انجام دادم برای گونه هام. تو چند مرکز مختلف رفتم و مشورت گرفتم و آخر هم توی کلینیک گاندی انجام دادم. نتیجه کار رو هم سریع میتونی ببینی برای من رضایت بخش بود ماندگاریش هم خوبه. ولی برای لاغری ولی روش‌های دیگه ای رو تست کن مثلاً دکتر تغذیه و ورزش. مواظب باش به فیلر وابسته نشی چون شنیدم که بعضیا بهش اعتیاد پیدا میکنن. این لینک رو هم مطالعه کن نکات خوبی توش نوشته عزیزم

http://phhtc.ir/index.php/تزریق-فیلر

سلام عزیزم مادر من افتادگی خیلی زیادی داشتن توی ناحیه صورت میخواستن هایفو انجام بدن رفتیم کلینیک لوتوس توی کرج اما مشاور اونجا خیلی خوب راهنماییمون کردن گفتن هایفو این حد افتادگی رو برطرف نمیکنه و بیشتر لیفت مختصر داره و البته جلوگیری از افتادگی میکنه و افتادگی رئو چند سال تعویق میندازه. به ما تزریق چربی رو پیشنهاد کردن که انجام دادیم و خیلی هم خوب بود نتیجش تقریبا همون لحظه اثرش مشخص شد. می گفتن اگر چربی نداشتین میشد همین کار رو با ژل یا فیلر انجام بدین. نمونه های فیلری که اونجا دیدم هم بنظر من خیلی خوب شده بودن. ما راضی بودیم. 

بچه ها تزریق فیلترلب کسی انجام داده؟؟؟؟؟؟  عوارض نداره؟؟؟؟

سلام عزیزم بستگی داره کجا بریو چطور انجام بدن من خودم بیمارستان عرفان نیایش رفتم بعد از یک سال الان هیچ مشکلی پیش نیومده

2706