2733
2739
عنوان

اونوقت اسم عربا در رفته ماجرای رومینا نشون داد توحش همه جا هست

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 58 پست

الهی بمیرم

طفلی همش سیزده سالش بود

نادونی کرد یه اشتباهی مرتکب شد

خود خدا به اون بزرگی و خداییش میگه صدبار اگر توبه شکستی بازآ

حتی بزرگترین گناهان کبیره رو به دفعات مکرر هم تکرار کنه بنده ، بازم با توبه حقیقی میبخشه

اونوقت این بچه بخاطر یه اشتباه همچین تقاصی پس داد

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خبر ازدواج این دختر تواین سایت پخش میشدباز تا یک ماه باید تاپیک میزدن که خاک بر.... وااااای کودک همسری...اره دیگه خونواده ش بی فرهنگ بودن...اره دیگه خونواده ش سواد نداشتن....اره دیگه خونواده ش بچشو فروختن...و کلییییییییی حرفای دیگه کلییییییی تاپیکای مختلف که چرا گذاشتن ازدواج کنه...همینطور الان تا یک ماه شاهد تاپیکای مختلف فحش و توهین و هزار کوفت دیگه که واااای ال شد بل شد این بچه کشته شد😕

نه خوب این فرهنگ تعصبی متاسفانه خیلی جاهای ایران هس 

البته شما هم خیلی دیگه خوزستانو گلستان و گل و بلبل نشون دادیا آدم یاد اخبار تلویزیون میفته 😉

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2728
باشه عزیزم اصلا عرباعالین    سرصبحی چرادعواداری!

چون حالم بده 

توی یه جامعه بوی گندی داره میاد 

حیف اون موقع که زینب گفت جمع کنید بریدازین مملکت اومدم برم پشت مرز جلومو گرفتن

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
عالین توچرا بدت اومد

بدم نمیاد ازهمشون ازبعضیاشون به دلایلی بدم میاد امااینوگفتم که استارتردعوانکنه سرصبحی! کلا ایرانیاهمه چیز باهم قاطی میکنن الان قضیه رومیناچه ربطی به قومیت داشت اخه ؟

❤💖💛💚
2740
نه خوب این فرهنگ تعصبی متاسفانه خیلی جاهای ایران هس  البته شما هم خیلی دیگه خوزستانو گلستان و ...

نه واقعا 

هر بدی داشته باشن توی این موارد دختر خودشون رو نمیکشن فوقش ازدواجش میدن به یکی دیگه با یه زندگی ساده خونه پدری پسر 

برای عربا هم مهمه ناموس بی غیرت نیستن اما وقتی همون اول ببینن دخترشون خواستگار این مدلی داره دختره هم بچه اس و ول کن نیست یه مورد امنتر برای ازدواجش پیدا میکنن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
اگه خبر ازدواج این دختر تواین سایت پخش میشدباز تا یک ماه باید تاپیک میزدن که خاک بر.... وااااای کودک ...

عزیزم جفتش اشتباهه

نباید میزاشتن دختره ازدواج کنه و نباید این بلا رو سرش نیاوردن

یعنی راه سومی این وسط وجود نداره؟ عجبا 🤔

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
چون حالم بده  توی یه جامعه بوی گندی داره میاد  حیف اون موقع که زینب گفت جمع کنید بریدازی ...

من متوجه نمیشم چرااین قضیه رو ربط به قومیت دادی؟ الان به عرب وغیرعرب بودنش چه ربطی داشت خواهر؟

❤💖💛💚
نه واقعا  هر بدی داشته باشن توی این موارد دختر خودشون رو نمیکشن فوقش ازدواجش میدن به یکی دیگه ...

خوبه دو قتلی قبلی ناموسی وجنجالی مربوط به خوزستان وعربا بود،البته بنده عرب هستم ،

2706