2733
2739
خواب بودم یهو بیدار شدم دیگه کلا پرید خوابم😥😥😥

اه انقدر بده

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
[QUOTE=138542924]کتاب خطرناک میخونم 😂😂😂😑😑🖤🤦‍♀️  یه نایلون پفک خوردم 🤦‍♀️🤦‍♀️ آهنگم دار ...

پفکو با پفک روشن کردم 😂😂😂😂😂 

الان معده درد گرفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اگه میخوای بحث بازی کنی من استادشما ۰۰۰ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا به خیر کنه از سرشب همینجور زردآلو و آلوچه میخورم

پزو    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
این کارو میکنم 😐😂سمت راستی منم

هرجور حساب کردم تو سمت راستی نمیشی مگر اینکه استغفرالله لز باشی مادر😖😁

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2740
سلام صمد قلی خودمون به خوبی تو😂

فدات عشقم 😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
حالم بده  هر یه ساعت یه بار از خواب پا میشم 😳

اوووو چرا چته

والاسرنمازم^_^

نمازموخوندم دعاهایی که بایدمیخوندم خوندم ....الانم نشیتم باگوشی ازجامم تکون نمیخورم سرسجاده   

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
دارم به این فکر میکنم اگه تا یه ماه دیگه برای بار سوم نترکیدم نذری میدم 😂😂😂

نوشاباشم من میدم

پفکو با پفک روشن کردم 😂😂😂😂😂  الان معده درد گرفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دیگه معده بدبخت چه گناهی کرده مثه سبزی خورد کن هر چی ریختی توش خرد کرده هنگیده دیگع😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706