2737
2734
بله فساد رسانه امروز از فتنه دجال و سفیانی  کمتر نیست و فضای رسانه ای کشور به جوانان با طراوت و ...

عزیزدل واسه من نفعی نداره که شماچی فک کنی کی هستی وکجاهستی فقط انسان نباید همیشه منفعت طلب باشه فقط رو حس انسان دوستی امروز از اون خدایی که بش به شدت معتقدم وتسلیمشم خواستم از ته ته دل که قلبتو روشن کنه مگر این که بنا بر مصالحی واختیارمون خودمون تاریکی روانتخاب کنیم وسمتش بریم اصلا شاید واسمون جذاب تره خواصصصصصصص تره مهم نیس که تهش به قهقرا بریم ولی اگه یه چراغ سبز به رب الارباب نشون بدیم که ما تورو میخایم نور رو نه نمور رو چون اهل تفکری وصاحب بینش یه روزی از این دنیای سطحی ماده فراتر خواهی رفت وبه ماهیت جهان خواهی رسید فقط خدا کنه تا اونجا خیلی دیر نشده باشه ولی به هر حال خدایی هست که عاشق بنده شه هر وقت وهرجا بری اغوشش رو واست باز میکنه با روی خوش بنده اش رو ناز میکنه اخه  اون عشق مطلقه ومنتظره که پیش فرشتگانش به انتخاب اگاهانه شما مباهات کنه وبدون جز خودت وخدای خودت کسی خیرخواهت نیس 

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
بله فساد رسانه امروز از فتنه دجال و سفیانی  کمتر نیست و فضای رسانه ای کشور به جوانان با طراوت و ...

به خود خدا سپردمت عزیز جان .یاعلی

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘