2733
2739
عنوان

برادرم میگه بچه هامو ببرین بدین بهزیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 2506 بازدید | 120 پست
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 دقیقا ولی من همیشه بهشون گفتم سقط کنید اگر نمیتونید  بعد بقیه به من م ...

اکثر ادما بالای منبر رفتن و معلم اخلاق و انسانیت شدن و ادای ادم خوبارو دراوردن رو دوست دارن ولی اگه خودشون تو موقعیت ش قرار بگیرن اون وقته که معلوم نیست چه کاری کنن...

خانما انقد با اطمینان سرزنش نکنید...مگه ما از فردامون خبر داریم چی میشع....مگه همه معتادا از اول معتاد بودن مگه اونا که الان از هم متنفرن و طلاق میخوان از اول اینطور بودن...روزگاره هرروز یه بازی داره ...فقط مواظب باشین وقتی بدبختی کسیو دیدین سرزنش نکنید چون هیچی دقیقا همونطوری که ما فک میکنیم نیست.....فقط میگم از سرزنش بترسید و بترسید.....

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسی ناراحت نشی من موندم چرا خانواده خودت میخوان بچه هارو رها کنن و تحویل بهزیستی بدن فکرش هم عذابم ...

بهزیستی نه میگن مدرسه شبانه روزی جایی باش البته اول قرار دنبال پرستار بگردن 

2728

آدم اگه گرسنگی کشیده ولی از بچش نمیتونه بگذره آخه این ج انصافیه.خیلی ناراحت شدم یعنی این بچه هارو میخوان بندازن زیر دست یکی دیگه؟استاتر خواهر گلم کاری کن بچه هاش پیشتون بمونن اونا گناهی ندارم.حالم بد شد

بهزیستی نه میگن مدرسه شبانه روزی جایی باش البته اول قرار دنبال پرستار بگردن 

آره بیارینشون زیر سایه خودتون خییلی بهتره ..اگه مشکل مالی ندارین چرا برن جای دیگه همون پرستار گرفتن عالیه شماهم محبت بهشون کنین بخدا گاهی اوقات زیر سایه پدرومادر خودت بزرگ نشی انگار بهتره ..

2738
آدم اگه گرسنگی کشیده ولی از بچش نمیتونه بگذره آخه این ج انصافیه.خیلی ناراحت شدم یعنی این بچه هارو می ...

من دوس دارم بزرگشون کنم ولی خوب شوهرم قبول نمیکنه از اون طرف هم مادرم واقعا نمیتونه فقط دعا کن یه پرستار پیدا بشه 

من دوس دارم بزرگشون کنم ولی خوب شوهرم قبول نمیکنه از اون طرف هم مادرم واقعا نمیتونه فقط دعا کن یه پر ...

عزیزم توهم زندگی خودت رو داری ولی پشتشونو تو خالی نکن بذار یه جایی حس کنن یکیو تو زندگیشون دارن ..

آره بیارینشون زیر سایه خودتون خییلی بهتره ..اگه مشکل مالی ندارین چرا برن جای دیگه همون پرستار گرفتن ...

پرستار تا دومیتونن یکی آوردیم گفت 4 که خیلی زیاد

داداش منم اعتیاد داشت  زنش جدا شد بچه هم بجا مهرش گرفت برد مهرش هم بخشیدهرچی مامانم زد تو سر و کله اش بچه بدین خودم ما نذاشتیم چون میدونستیم دوروز دیگه ازپسش برنمیاد همین بساط داریم مادرش هم حق داشت بچه اش میخواست از داداش که آبی گرم نمیشد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706