2733
2739
عنوان

برادرم میگه بچه هامو ببرین بدین بهزیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 2507 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واي چه پدر مادر بي رحمي🥺😢😢

خيلي سنگدل هستن🤯🤯🤯

اصلا نميتونم دركشون كنم

خدايااااااا

يعني اعتياد انقدر آدم رو بي غيرت و بي احساس ميكنه!!!؟؟

یا صاحب الزمان ادرکنی
2728

الهی بمیرم براشون. گناه دارن بچه ها. خوب اگه واقعا خرجشون میکنین. همون پولو بدین به مادرشون شاید گرفتشون. حداقل اینجوری پیش مادرشونن. شاید حمایت مالی نداره که اینجوری میگه

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
اون چجوری اسم خودشو میذاره مادر؟؟؟

شوهرش معتاده

پول نداره

٣ تا بچه داره

ميخواد طلاق بگيره

خودتو قاضي كن ببين ميتوني خرجشونو بدي؟

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️

کاش شما که میدونستید برادرتون معتاد و اهل زندگی نیست زن نمیگرفتید براش 

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2738

خانما اون مادر را سرزنش نکنید چون شما جای اون نیستین شاید برای خودش هم به سختی جاوجور کرده تو خانواده اش...فقط بگید خدا هیچ مادری را اینجوری مجبور به دوری نکنه...ای کاش بتونید ترکش بدین

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

بالاخره نوه های شما که هستن . پدر و مادرتون باید  زیر بال و پر بچه ها رو بگیرن . بخدا ثواب داره. گناه دارن . درسته پسرشون نامرده . ولی اینم خیلی بده ک بچه های بیگناه آواره بشن

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
شوهرش معتاده پول نداره ٣ تا بچه داره ميخواد طلاق بگيره خودتو قاضي كن ببين ميتوني خرجشونو بدي؟

ینی اون زنایی که بیوه میشن سرپرست ندارن بابدبختی سر میکنن بچشونو ول میکنن

عجب

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2706