2737
2734
عنوان

پسرعموی بیشعورم حرصمونو درآورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 82 پست

چرا خراب باشه. حرف بدی نزده خواستگاری کرده 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

با این حرکتت انگار بیشتر دلت میخواست جلب توجه کنی 

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ قرار بود بعدا چی میشد ک سریع ب پدر مادرت گفتی یه ن بخودش میگفتی و وسلام  چتشم ک بود درخواست ...

خودشون گفته بودن بگم چون قبلا همچین چیزی شده بود

قوی باش یه دختر شکست نمی خوره⁦⁦☺️⁩💪🏻⁩
2728
کسی که بهش بگی داداش سواستفاده کنه خرابه دیگه

خب تو میگی داداش. واقعا ک داداشت نیس

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
2738
کاش نمیگفتی😐

گفتم که خودشون گفتن قبلا که بگم بهشون😐چون یه پسرعمومم خواستگاری کرده بود خودم ج داده بودم یه داستانی شده بود که نگو

این چه کاری بود!میگفتی نه دیگه!فوقش اصلا بلاک میکردی جواب نمیدادی!من اصلا تجربه خوبی در این موارد ندارم خواهشا اگه از کسی خوشتون نمیاد و حس میکنید در حدتون نیست محترمانه ردش کنید نه اینکه بزنید حیثیتش رو تو‌ کل خانواده ببرید!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

خيلي خيلي كار خوبي كردي به پدر و مادرت گفتي

منم يه مورد اين مدلي ولي حالا نه با اين شرايط برام توي خانواده پيش اومده بود رفتم به مامانم و بابام گفتم چون ميدونستم بعدا حرف و حديث پيش مياد 

خيلي خيلي كار خوبي كردي به پدر و مادرت گفتي منم يه مورد اين مدلي ولي حالا نه با اين شرايط برام توي ...

دقیقا خودشونم گفتن خوب کردی خودم جواب میدادم خدا میدونه چه حرفایی پیش میومد

خیلی کارت عاقلانه بوده افرین به شما ایشون اگر ادب داشت و منظور بدی نداشت با خانواده در میون میذاشت ...

آره واقعا انگار من خونواده ندارم😐

2706