2733
2739
عنوان

با این دلم چ کنم خیانت

216 بازدید | 13 پست

من حالم خوب بودا ولی روز عید و ی روز قبل عید دوس پسرم این قد زنگ زد و پیام داد ک دلم هوایی شد ، و روز قبل عید مجبور شدم جواب بدم پیامشو چون هی میگفت چیزایی از من ک پیششه رو چیکار کنه منم گفتم بندازه دور و اونم شروع کرد ک من مثل فرشته بودم و اون حماقت کرده گوه خورده این کارو کرده و پشیمونه و میگفت مطمئنه هیچوقت خوشبخت نمیشه چون این کارو باهام کرده و اینا منم گفتم از زندگیم برو بیرون و روز عید هم خیلی زنگ زد و پیام داد ولی سین نکردم و جواب ندادم الانم دلم آشوبه دلتنگشم آه 😢😢😢😢

بگم ک 1 ماهه کات کردیم چون خیانت کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جوابش رو ندیا چون تورو یه آدم بی ارزش میبینه که هروقت حوصلش سر رفت بیاد پیشت

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

مردم شوهراشون خیانت میکنن بادوتابچه طلاق میگیرن بعد شمادوست پسرت بهت خیانت کرده میخوای برگردی به رابطه دوباره بنظرم داری اشتباه میکنی واحساسی تصمیم میگیری

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
جوابش رو ندیا چون تورو یه آدم بی ارزش میبینه که هروقت حوصلش سر رفت بیاد پیشت

میدونه براش میمیرم فک میکنه هر وقت بیاد قبولش میکنم البته اینطوری بودم ولی ی ماهه خوب مقاومت کردم ولی بازم دلم تنگ میشه

2738
نمیخوام برگردم ولی هنوز مثل احمقه دلتنگش میشم

بیخیالش شو فکرشونکن

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
میدونه براش میمیرم فک میکنه هر وقت بیاد قبولش میکنم البته اینطوری بودم ولی ی ماهه خوب مقاومت کردم ول ...

تو یه ماه تونسنی مطمئن باش تا ۱۰سال دیگه هم میتونی😘

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@