2737
2734
عنوان

داروهای گیاهی و واریکوسل

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 24 پست
یا خدااا شوهرم اندازه ۸۰ تومن گرفته

شوهرمن به اندازه ۳۰۰خرید روزی به اندازه نخود میذارم لای خرما ...قرار فردا ازمایش بده خیلی استرس دارم مورفو یک هست

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
شوهرمن به اندازه ۳۰۰خرید روزی به اندازه نخود میذارم لای خرما ...قرار فردا ازمایش بده خیلی استرس دارم ...

اره عزیزم شما رو یادمه

شوهر منم مورفو ۲

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم شما رو یادمه شوهر منم مورفو ۲

بله یادمه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2731
خب پس اینجوری که شما میگی 1 کیلوش 1 میلون و 200 پولشه

اره

خوبه فعلا بعد تموم شد دوباره میخره دیگه 

شما نتیجه گرفتین ازش؟

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
شما نتیجه گرفتین ازش؟

من استفاده نکردم هنوز 

تازه اقدام کردم برای بارداری 3 ماهه اگه تا ماه دیگه باردار نشم اونوقت شوهرم باید بره آزمایش بده ببینم مشکل داره یا نه 

تو سایت زیاد دیدم بچه نتیجه گرفتن ازش تو فامیل هم پسرعمه ی شوهرم و داماد خواهرشوهر خالم نتیجه گرفتن 

2738
من استفاده نکردم هنوز  تازه اقدام کردم برای بارداری 3 ماهه اگه تا ماه دیگه باردار نشم اونوقت ش ...

اهان .انشاالله که این ماه دامنت سبز بشه عزیزم