2737
2734
عنوان

داروهای گیاهی و واریکوسل

676 بازدید | 24 پست

بچه ها من فردا شوهرم عمل داره.بعد به سفارش یکی از بچه های مهربون اینجا که مشکل منو داشته و الان بارداره قرار شد از فردا یه معجونی درست کنم بدم بخوره هر روز یک قاشق

جیسینگ،گرده نخل،دارچین،زنجبیل،چهار مغز اینا رو پودر کنم با عسل قاطی کنم بدم بخوره

کسی تجربه داره تو این زمینه؟

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
اگه من بودم بدون مشورت با پزشکش همچین کاری نمیکردم.

ینی بده این چیزا؟

اخه اون دوستمون میگه نتیجه گرفته

خیلیم گرون شد همه چی😑

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی بده این چیزا؟ اخه اون دوستمون میگه نتیجه گرفته خیلیم گرون شد همه چی😑

بد که، نمیدونم. ولی بعید میدونم در این مورد فایده ای داشته باشه. حالا که شما فردا پزشکش رو می بینین. ضرری نداره از خودش بپرسین. من بعید میدونم تایید کنه. احتمالاً فقط باعث میشه جوش بزنه همسرت. ;) اگه عمل خوب انجام بشه بعد از یه مدتی مشکلش حل میشه و نیازی به کار دیگه ای ندارین.

2731

بچه ها کمکم کنید دیگه اگه میدونید بده هر کدومش حدف کنم

چهار مغز دارچین و زنجبیل که خوبه فک کنم 

اون دو مورد اولو بگید توروخدا

بد که، نمیدونم. ولی بعید میدونم در این مورد فایده ای داشته باشه. حالا که شما فردا پزشکش رو می بینین. ...

حالا ضرر نداششته باشه واسه سلامتیش جوش اشکالی نداره

فردا کاش ببینیم دکترشو اصن

اخه خیلیا رو همینجا دیدم که میگفتم بعد از عمل بدترم شدند

عزیزم چه ضرری  

اینا عااااالی .....اتفاقا فقط باهمینا اگر باردار بشی 

واریکوسل گرید چند داره؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2738

جنسینگ هم عالیه قوای جنسی رو بالا میبره.اسپرمو زیاد میکنه .کلن همه اینا که گفتی همدیگه رو تقویت میکنن برا کمر اقاتون خوبه.ولی از گرده نخل اطلاعی ندارم که چیه بار اول اسمشو میشنوم

حالا ضرر نداششته باشه واسه سلامتیش جوش اشکالی نداره فردا کاش ببینیم دکترشو اصن اخه خیلیا رو همینجا ...

گرده نخل عالیه برای مرد جینسینگ هم همینطور 

فقط گرده نخل یه مقدار گرونه قیمتش من الان قیمت دستم نیست ولی بچه ها همینجا میگفتن کیلویی 1 میلیون هست 

گرده نخل عالیه برای مرد جینسینگ هم همینطور  فقط گرده نخل یه مقدار گرونه قیمتش من الان قیمت دست ...

۲۵۰ گرم ۳۰۰ میشه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
من خیلیا رو دیدم اینا رو خوردن و خوب شدن شماهم امتحان کن 

عه؟خب خدا روشکر😍

عزیزم چه ضرری     اینا عااااالی .....اتفاقا فقط باهمینا اگر باردار بشی  واریکوسل گر ...

عه آخجون😍😍

واریکسل متوسط سمت چپ

جنسینگ هم عالیه قوای جنسی رو بالا میبره.اسپرمو زیاد میکنه .کلن همه اینا که گفتی همدیگه رو تقویت میکن ...

مرسی😘

گرده نخل عالیه برای مرد جینسینگ هم همینطور  فقط گرده نخل یه مقدار گرونه قیمتش من الان قیمت دست ...

یا خدااا

شوهرم اندازه ۸۰ تومن گرفته

2706