2733
2734
عنوان

بنظرتون این حق من نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 21 پست

دفعه قبل جلوش نوایسادم تو دهنم زهر کرد الان تثمیم گرفتم جلوش وایسم وبرم حتی اگر زندگیم خراب شه خسته شدم رفتاراش عین بچه هاست همش باید راضی باشعه وخودش هرجوری دوست داشت با بقیه رفتار میکنه 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من هم عروسی خواهرم و کوفتم کرد تازه بهش گفتم که بخاطر تو نتونستم اونطور که ارزوشو داشتم براش شادی کنم تعجب می‌کنه میگه مگه من چکار کردم ولش کن کلا مردا بعضی وقتا احمق میشن 

تازه من یه قرون ازش پول نگرفتم ما کادو سنگین می‌دیم برای عروسی هم عقد هم عروسی طلا یادگاری مادرم رو فروختم که منتش سر من و خواهرم نباشه جالب این جاست اینقدر من پنهان کاری میکنم خواهرم شوهرمو مثل برادر دوست داره گاهی حس میکنم دارم له میشم این وسط بارها تهدیدش کردم که به خواهرم میگم چقدر تنگ نظری می‌کنی ولی شوهرم اصلا نمی‌فهمه که کار بدی می‌کنه 

2728
شاید توقع داره راجب داماد جدید نظر اونم بپرسید یا ازش بخواین تحقیق کنه در کل حق نداره نزاره تو بری ...

نمیزارم ایم دغعه باز همون جوربشه

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
خواهرت ازت بزرگتره یا کوچیکتره؟

کوچکتر