2703
2553
عنوان

بنظرتون این حق من نیست

193 بازدید | 21 پست

سلام دوستای عزیزم من غیر از اینجا جایی ندارم دردل کنم میشه بهم کمک کنین خیلی به راهنماییتون نیاز دارم من یه خواهر بیشتر ندارم دفعه قبل با یه ادم نامزد کرد وبهم خورد حدودا دوسال نامزد بودن شوهرمن همش بامن دعوا میکرد خواهرم زیر چشم میزد حسودی میکرد تا میرفتیم خونه مامانمینا که پسره بود منو تو جمع با زشتی و بد اخلاقی بلند میکرد اینم بگم دلش بد نیست که بگین دلش بده خلاصه بله برون خواهر تو جمع بلند شد حتی یه عکس نتونستم بگیرم با ابجیم همش دوستامه میدیم چقدر با خواهراشون شادن غبطه میخوردم نمی زاشت برم خونه مامانم هروقت میخواستم با خانوادم حرف بزنم میگفت بزن رو بلندگو تا میرفتم خونه مامانم بعد میمومد الکی با من دعوا میکرد داشتین چی میگفتین حتی یبار دستم پیچوند خیلی زجر کشیدم تو اون دوسال انگار خواهرم وخانوادم گناه کبیره کردن خیلی رفتاریای زشتی کرد تا اینکه بهم خورد الانم بعد یه سال ونیم یه ادم دیگه اومده که میخوان نامزدی بگیرن وعقد کنن انشاالله حالا باز رفتاراش با من عوض شده خانوادم میبینه بق میکنه نمیزاره راحت بروبیام میترسم فرداشب بله برون اونم تو دهنم زهر کنه چیکار کنم اگه نزاشت برم یا پسرمه ببرم درآخر برا خوشبختی خواهر یه صلوات بدین خیلی دوسش دارم انشاالله خوشبخت بشه خیلی سختی کشیده 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از حسودیشه میترسه اون بهتر باش از خودش 

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
2720

من ک چیزی نفهمیدم 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
من متدجه نشدم

عزیزم چجوری توضیح بدم بفهمی به  کمکتون احتیاج دارم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2714

میگم من حقم نیست برم راحت تو شادی خواهرم شریک باشم ابروم برده 

صلواتو فرستادم فک کنم شوهرت به با جناق همون حسیو داره که خانوما به جاریاشون دارن میترسه ادن دوماد بهتر از خودش باشه توهی از طرف خانوادت ازش تعریف کن بگو مامانم میگه کاشکی داماد دومم مث داماد اولم خوب باشه آقا باشه.. هندونه بزار زیر بغلش 

حسودی میکنه تو جمع بهش اهمیت بده الکی تحویلش بگیر تا اعتماد ب نفسش بزع بالا

هرچه بیشتر بهش بها میدیم پروتر میشه 

صلواتو فرستادم فک کنم شوهرت به با جناق همون حسیو داره که خانوما به جاریاشون دارن میترسه ادن دوماد به ...

ممنونم عزیزم لطف کردی همه این کارارو کردم اونوقت مغرورتر وبدتر شده 

2706