2737
2739
عنوان

پدر شوهرم بلاخره پاگشام کرد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 114 پست
اخ الههیییی، من ک دهن نامزدمو سرویس کردم از بس ب روش آوردم 😂

نه من نمیتونم چیزی بگم اخه شوهرم طرفدار پروپا قرص مامانشه😀اگه بگم میشم ادم بده

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
یه تابلوفرش زیبا یه کادوخوشگل بگیرمن کرمونیم اگرعروسمون دست خالی باسی نفربیادناراحت میشم

ن تا اون حد ک هزینه نمیکنیم ما 😐 تابلوفرش گرونه 😂😂😂اخه فک نکنم خودشونم برای من کادویی چیز درست درمون گرفته باشن 😕😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای جانم 😅اخه ما نزدیک بیست سی نفریم 😂ی قوطی ببریم نمیگن همینم نمیوردی😂😂

😁😁بله الان جایز شد بیشتر ببرین برای داماد لباس برای مادر داماد چادری و برای پدرشوهر پیراهن اینا

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2740

چون تعداد بالا میرید در حد سوغاتی و شیرینی خوبه.وگرنه همونم نه.اونم بااین تاخیرشون.اخه شمام باید دعوت کنید فک کنم خانواده دومادو اونجا کادوتونو میدید.

ولی گل نبرید احساس خواستگاری بهشون دست میده خداییش  

والا تا حایی ک ما شنیدیم برعکسه البته من شب عروسیم هم بابام قربونی کرد هم پدرشوهرم

خب همه جا ی رسم 

دیگه فک کن من تا کجا سوختم ....رسم خانواده شوهرم فقط فرق داره

داماد باید پاگشا کرد...واسه داماد باید قربونی کردد 

طلا ننیخادد واسه  عروس.....پاگشا هم نمیخاد

هزینه عروسیم نصفشم با خانواده عروس...‌جشن نامزدی یه عهده خانوادا عروس

😐😐😐😐😐😐

یا  ودود ...
اخی باباتم قربونی کرد چه باحال حتما خیلی دوست داره

الهی فداش بشم اولین بچم سختشونه...الان ک میرم خونشون میگه وقتی تو میای انگار خورشید تو خونس..۷ونه روشن میشه..خدا سایه پدرامونو بالاسرمون صحیح و سالم نگه داره

چقدر دیرررررر پاگشا دعوت کردنننن اااوووو ...چقد انتظار کشیدی 😑😑من ک بودم دق میکردم

منم دوماه بعد عقد پاگشام کردن یعنیییی دق کردمااا از بس خانوادم تیکه انداختن حاضر نیستم برگردم به اون روزای اول عقدم😑😑😑

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
اینا کین باز ایت همه وقت ترفتی خونشون 😐😐😐😐😐 منم پاگشا نکردن نه دعوتی شوهرم من به زور میبره

خب ما یکم رو رسمو روسوممون پایبندتریم 😐😐😐مامانم میگه سبک میشی 

هیچی نبر نهایتش یه جعبه شیرینی کساییکه بعد یک ساله و نیم دعوتت کردن باید دست خالی رفت تا بدونن حرمت عروسو بایدنگه دارن من از بس به مادرشوهرم رو آدم هر دفه لباس یه تیکه تزئینی شیک کتاب شیرینی تولد خلاصه همه رو از من کادو می‌گرفت وقتی میرفت خونه جاریم میداد به اون به هر مناسبتی خلاصه تجربه کردم با هرکسی باید مثل خودش رفتار کرد

2706