2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم طبق قرارداد اصلی شون سقفی نداره. یعنی هرچقدر بخوان می تونن. عرفش تا 25% هست ولی می دونیم که جوکه. قوه قضاییه وارد بشه 5 سالی دوندگی داره که البته حق رو به حقدار می دن واقعا منتها 5 سال دیگه هم عمرت رفته هم پولت بی ارزش شده.

بعد اخبار مسکن رو دنبال کن اردیبهشت امسال متوسط قیمت مسکن تو تهران 17.1 میلیون بوده پس اوضاع رو به افزایش شدیده. این رو با سال قبل مقایسه کن که متوسط قیمت 10 تومن بوده. یعنی سرانگشتی 70 درصد افزایش.

2740
اره اوراق تسه دوبرابر شده متاسفانه

میشه یکم توضیح بدی مثلااوراق ۲۰۰تومنی روم میخریدیم ۱۰تومن الان شده ۲۰تومن؟؟

بعدمیلغ خوداون اوراق هم بیشتر شده یانه مثلاهمون ۲۰۰تومن مونده؟

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم طبق قرارداد اصلی شون سقفی نداره. یعنی هرچقدر بخوان می تونن. عرفش تا 25% هست ولی می دونیم که جو ...

این قیمت اوراق برای سازنده ها هم خیلی زیاده 

خوب مجبورن پولشو از مردم بگیرن که قیمت ملک میکشه بالا

این قیمت اوراق برای سازنده ها هم خیلی زیاده  خوب مجبورن پولشو از مردم بگیرن که قیمت ملک میکشه ...

درست می گی عزیزم.

مثلا الان ارزون ترین شیر آب بدون تجملات رو ما خریدیم 470 تومن. من و مامانم خودمون تعویض کردیم. 100 تومن یارو دستمزد می خواست.

حرف حق می زنی.

والا  هر برگ تسه شده ۷۲ هزار تومن    

من همکاردوستم ۲۰۰تومن گرفت نزدیک ۱۰دادمیگفت خوداون اوراق هم هرساله به چند میلیون می‌ره بالاترگفتم بپرسم شایدبدونی

وخدایی که بشدت کافیست
2706