2733
2739

سلام عزیزان شما چه بازی های با بچه هاتون میکنین که سرگرم بشن؟ یا چه چیزایی یادشون میدین؟

من اشکال هندسی یادش دادم با اعداد تا 10

پسر من فعلا تک فرزنده سرگرم کردنش مشگله 

بچه ی منم دو سالشه 

لطفا بگید چیکار کنم و چ بازی هایی خوبه براش؟

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم تک فرزنده.‌اشکال و اعداد رو تا دوسالگی یادگرفت. الان بیشتر روز رو با ماشین بازی میکنه. 

خمیر بازی میکنیم البته من اعداد رو با خمیر براش درمیارم اون کنار هم میچینه. براش مینویسم اون نگاه میکنه یا نقاشی میکنم.‌تبلت هم بازی میکنه. بندرت لگو و بازیهای چینشی.  

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
پسر منم تک فرزنده.‌اشکال و اعداد رو تا دوسالگی یادگرفت. الان بیشتر روز رو با ماشین بازی میکنه.  ...

بچه من هیچی بلد نیس 😔😭چیکار کنم؟

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم
بچه من هیچی بلد نیس 😔😭چیکار کنم؟

خود بخود که یاد نمیگیره باید باهاش کار کنی دیگه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
خود بخود که یاد نمیگیره باید باهاش کار کنی دیگه. 

اخه وقت نمیکنم راستش 

میشه بگید چیکارا کنم؟چ اسباب بازی هایی خوبه براش؟

پسر من 3سال و 9ماهشه.باهم خاله بازی میکنیم.ماشین بازی.توپ بازی.شعر میخونیم میرقصیم.اشپزی.کتاب.داستان سازی.نقشه گنج میکشم و وسیله برمیداریم میریم دنبال گنج.هواپیما.قطار.کشتی بازی.با کوسن و بالش خونه و ماشین درست میکنیم بازی میکنیم.پازل خیلی دوس داره.عکساشو پازل کردیم خودمون روی چوب و جورچین میکنیم.تفنگ بازی.لباس دزدان دریایی و ماسک حیوانات براش درست کردم با اونا بازی میکنیم.و....

من همین یه دونه ام!

هوش بچه رو شما نميتوني با اعداد ياد دادن و نوشتن و... زياد كني 

اينها چيزايي كه بالاخره بايد ياد بگيرن و ميگيرن 

بازي بازي بازي 

بازي تنها چيزيه كه هوششون و زياد ميكنه 

البته هوش اكتسابيه 

بازي ميتونه تقويتش كنه 

خاك بازي شن بازي اب بازي اشپزي ارد بازي 

با مبلمان براش سرسره درست كن 

تونل درست كن فقط و فقط خلاقيت تقويت كننده هوششونه

تبلت و تلوزيون دشمن مغزشونه

من بشخصه علاقه ای به یاددادن اعداد به بچه ها که درکی از عدد ندارن ندارم الان دخترمن ۴ سالشه و مفهوم ...

هر چقدر زودتر یادبگیرن درکش رو هم در کنارش خواهند داشت. دیگه اونم بستگی به علاقه بچه داره. اینطوری نیست که بچه ای تا ۲۰۰ بلد باشه حتما از بچه شما باهوشتزه

اخه وقت نمیکنم راستش  میشه بگید چیکارا کنم؟چ اسباب بازی هایی خوبه براش؟

شغلتون چیه و ساعت چند میرسید خونه؟

2706