2737
2739
عنوان

بالاخره به شوهرم گفتم یه مرده اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 13699 بازدید | 297 پست

اسی حواست باشه یوقت یهو نپره تو خونت حتما چون میدونسته شوهرت خونه هست در نزده  . بهش بگو بره یجا قایم بشه ک هروقت اومد بیاد بگیرتش ی فَص کتک ک بخوره ادم میشه یا ب شوهرت بگو مامور بیاره دمار از روزگارش دربیارن جدی بگیر خطرناکه یوقت ب قصد فکرای خراب وارد خونت نشه بدبختت کنه  هاااا الانا همچین ادمایی زیاد پیدا میشن  مواظب خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی حواست باشه یوقت یهو نپره تو خونت حتما چون میدونسته شوهرت خونه هست در نزده  . بهش بگو بره یج ...

نه خونمون درو پیکرش محکمه ترسم از اینه که یهو در همسایرو نزنه بیاد بالا اتفاقا به شوهرم گفتم شوهرم گفت فردا میسپورم به همسایه درو رو هیچ کس باز نکنه

نه خونمون درو پیکرش محکمه ترسم از اینه که یهو در همسایرو نزنه بیاد بالا اتفاقا به شوهرم گفتم شوهرم گ ...

وای چقد خطرناکه 😨😨😱بخدا من ترسیدم . حتما شوهرت دورادور بگو حواسش باشع معلومه ادم لاشی هس 

2731
قربونت بر م عزیزم اگه خوش ستاره بودم اینجوری گرفتار نمیشدم همیشه آسته اومدم آسته رفتم گفتم آبروم نره ...

چرا به پلیس نمیگی؟ یا مثلا میگه میام تو کوچه شاهرگمو میزنم بگو بیا به درک.حداقل به مادرت بگو اونکه خبرداره مزاحمت شده قبلا 

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘

خداروشکر ک حالت خوبه اسی.انشاالله ک اون عوضی هم سر جاش میشینه

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
الان از صب بیدار شده چشماش خونه هی به من فوش میده که چرا از اول نگفتی بکشمش میترسم یه بلای سر خودشو ...

خب نباید بهش میگفتی باید یه راست به پلیس میگفتی و میخاستی که پنهنون بمونه 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738
آره واقعا یه مدته نمیخونم باید بخونم حتما 

عزیزم مشکلت با اون مرد حل شد یا نه هنوز؟

من شاید بتونم کمکت کنم درخواست دوستی میدم بیا خصوصی

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

شوهرم علاوه بر اینکه شیشه های ماشین رو دودی کرده .. وقتی مثلا من تو ماشینم خودش بخواد بره خرید کنه در رو قفل میکنه کلید رو میده دست خودم ..میگه تو داخل ماشینی یهو کسی در رو باز نکنه اذیتت کنه ..

یا اگه جایی بخواد پارک کنه خیلی براش مهمه دورم خلوت باشه  

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹