2733
2739
عنوان

فشار عصبي در بارداري

2167 بازدید | 7 پست

من يه مدته يه مشكلي برام پيش اومده 

همش استرس دارم همش عصبيم

ديروزم  حالم بد شد افتادم زمين .بيحال شدم يهو تب و لرز كردم و از طرفي گريه وحشتناك

ميترسم خيلي ميترسم رو بچم تاثير بذاره

به نظرتون خطرناكه؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

خانومی این اصلا سوال کردن نداره تما رفتار ها و اعمال شما و احساساتتون روی جنین تاثیر میزاره. پس بهتر ارامش خودتون رو حفظ کنید. فکر میکنم هر مشکلی داشته باشی به اندازه ی مشکلات بارداری من نیست البته منم که اینو بهت میگم همش قلب درد شدید داشتم و جیغ و داد و گریه های شدید که از شدت فشار عصبی داشتم بچم رو هم از دست میدادم.

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
خانومی این اصلا سوال کردن نداره تما رفتار ها و اعمال شما و احساساتتون روی جنین تاثیر میزاره. پس بهتر ...

حالم خيلي بده 😔هركاري ميكنم نميتونم اروم باشم

پدر اين بچه بخاطر مادرش هردومونو ول كرد

داغونم 

فقط بخاطر اينكه همه ي تصوراتم بهم خورد .اين همه سال نامردي بيش نبوده ولي اصلا خودشو نشون نميداد😔😔

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اره من دو سه روز اعصابم خورد گریه میکردم به لکه بینی افتادم🙁 وای به اینجور . خدا بزرگه عزیزم گورباباش خودتو حرص نده به نی نی خوشگلت فکر کن مشاوره برو خودتو قوی کن با گریه زاری به جایی نمیرسی

حالم خيلي بده 😔هركاري ميكنم نميتونم اروم باشم پدر اين بچه بخاطر مادرش هردومونو ول كرد داغونم ...

برو مشاوره اروم شو. شاید صحبت با کسی ک نمیشناستت بهتر باشه  میتونی خودتو تخلیه روانی کنی. 

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋

من تو باردتریام خیلی مشکلات عصبی و فشار روحی بهم وارد شده ولی خداروشکر دوتا بچه هام سالم و آرومن . الانم باردارم دقیقا بزرگترین مشکل تو زندگیم به وحود آومده به مرز طلاق رسیدیم . تا خدا نخواد چیزی نمیشع امیدت به خودش باشه

2740