2737
2739
عنوان

فشار عصبي در بارداري

2162 بازدید | 7 پست

من يه مدته يه مشكلي برام پيش اومده 

همش استرس دارم همش عصبيم

ديروزم  حالم بد شد افتادم زمين .بيحال شدم يهو تب و لرز كردم و از طرفي گريه وحشتناك

ميترسم خيلي ميترسم رو بچم تاثير بذاره

به نظرتون خطرناكه؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

خانومی این اصلا سوال کردن نداره تما رفتار ها و اعمال شما و احساساتتون روی جنین تاثیر میزاره. پس بهتر ارامش خودتون رو حفظ کنید. فکر میکنم هر مشکلی داشته باشی به اندازه ی مشکلات بارداری من نیست البته منم که اینو بهت میگم همش قلب درد شدید داشتم و جیغ و داد و گریه های شدید که از شدت فشار عصبی داشتم بچم رو هم از دست میدادم.

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
خانومی این اصلا سوال کردن نداره تما رفتار ها و اعمال شما و احساساتتون روی جنین تاثیر میزاره. پس بهتر ...

حالم خيلي بده 😔هركاري ميكنم نميتونم اروم باشم

پدر اين بچه بخاطر مادرش هردومونو ول كرد

داغونم 

فقط بخاطر اينكه همه ي تصوراتم بهم خورد .اين همه سال نامردي بيش نبوده ولي اصلا خودشو نشون نميداد😔😔

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره من دو سه روز اعصابم خورد گریه میکردم به لکه بینی افتادم🙁 وای به اینجور . خدا بزرگه عزیزم گورباباش خودتو حرص نده به نی نی خوشگلت فکر کن مشاوره برو خودتو قوی کن با گریه زاری به جایی نمیرسی

حالم خيلي بده 😔هركاري ميكنم نميتونم اروم باشم پدر اين بچه بخاطر مادرش هردومونو ول كرد داغونم ...

برو مشاوره اروم شو. شاید صحبت با کسی ک نمیشناستت بهتر باشه  میتونی خودتو تخلیه روانی کنی. 

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋

من تو باردتریام خیلی مشکلات عصبی و فشار روحی بهم وارد شده ولی خداروشکر دوتا بچه هام سالم و آرومن . الانم باردارم دقیقا بزرگترین مشکل تو زندگیم به وحود آومده به مرز طلاق رسیدیم . تا خدا نخواد چیزی نمیشع امیدت به خودش باشه

2738