2733
2739

خوبه من ک بهش عادت کردم 😔 

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اولا خیلی عصبی میشدم چون ادم متعصب زیاده اما خوبی که برای من داشت بعد از ترکیدن چندتا کاربریم یاد گرفتم خشممو کنترل کنم و هرحرفیو نزنم، با بعضیا هم صحبت نکنم فقط درجواب کامنتشون توی دلم فحش بدم بهشون😁😁😁

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
منم عادت کردم😐تاپیکای مفید خیلی کمیابن ولی خیلی چیزا از همینجا یاد گرفتم❤

چرا ما همش به چیزای بد عادت میکنیم😔

راستش من به اینجا خیلی وابسته شدم.ولی خواهر وزنداداشام نه!

بی احترامی نباشه(تاپیک خوب هم داریم)ولی بیشتر خاله زنکیه.

با خودم میگم چرا من به این سایت گرایش دارم؟

نکنه خاله زنکم.

2738

بستگی داره چه استفاده ای بکنی

من وقتی حالم خوب نیست میام تو تاپیکای فان یه کم شاد بشم، حرفهای روزمره میزنم دلم باز بشه، حتی میرم تاپیکایی که کمکی از دستم بر بیاد یه کاری برای کسی بکنم که اونم حال خودمو اول خوب می‌کنه

راهنمایی های خوبی هم تاحالا گرفتم اینجا

تاپیکای پروپیمون و مفید هم گاهی به تورم میخوره که ذخیره میکنم به مرور میخونم. مثلا یکی شو همین امشب پیدا کردم معرفی کردم.

کلا اینکه تو فضایی که کسی نمی شناستت و تو هم کسی رو نمی شناسی هم صحبت بشی جذابیت و مزایای خودشو داره، مثلا من وبلاگ هم دارم ولی وبلاگ بعد یه مدت یه شخصیت شناخته شده پیدا میکنی برای دوستات، بالاخره مجبور میشی خودسانسوری کنی.

در کنار همه اینا مثل هر شبکه اجتماعی اعتیاد هم میاره که ممکنه گاهی باعث بشه کلا به مزایاش نیرزه دیگه:)))

چرا ما همش به چیزای بد عادت میکنیم😔 راستش من به اینجا خیلی وابسته شدم.ولی خواهر وزنداداشام نه! بی ...

من اینجا بیشتر چیزای خوب یادگرفتم تا بد. واسم مفید بوده .ولی جوری معتاد شدم ک الان از ساعت 2تا الان بیدار نگهم داشته و چشام داره از کاسه درمیاد اینش بد

چرا ما همش به چیزای بد عادت میکنیم😔 راستش من به اینجا خیلی وابسته شدم.ولی خواهر وزنداداشام نه! بی ...

ن عزیزم این چ حرفیه الان ی سر ب تاپیکای من بزن اتفاقا ی تاپیکم راجع ب همین موضوع زدم ی جورایی خودمم وابستم اگه دوس داشتی بیا❤

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄

به شدت عقب مانده وبسیارسنتی وخشک مذهب

ازوقتی باسایت آشناشدم فهمیدم خودخانم هاتوی پایمال شدن حقوقشون بزرگترین مقصرن وخیلی ازفرهنگ های غلط رونه تنهاپذیرفتن بلکه مایه ی فخرشونه وبهش میبالن!

2706