2733
2734

به نظرم سایت بدی نیست

نی نی سایتی هم یه قشر خاص نیستن که نظر کلی داد

در کل افراد زیاد همون جامعه هستن که اینجارو برای درد و دل کردن چیزایی که نمیتونن به بقیه بگن یا در میون گذاشتن مشکلاتشون انتخاب کردن

درست برعکس اینستا که همه چی قشنگه اینجا بیشتر مشکل و درده

اینم زاویه ای از آدماس

به نظرم عادت نکن کلا عادت کردن و استفاده زیاد از هر چیزی بده حالا چه نی نی سایت باشه چه اینستا

برا وقت گدرونی و دردو دل واقعا فضای خوبیه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
بعضی وقتا واقعا ب درد بخوره اگه سوالی چیزی داشته باشی ولی کلی بخای بگی اره وقت تلف کردنه متاسفانه ...

برام من مزیت داشت

ولی نمی‌دونم چرا همه بهم میگن افسرده شدی

خودمم احساس میکنم!خیلی کم حرف شدم.

کلا بار منفیش هم روم اثر کرده.

بعد تاپیک ها هم خیلی سطح پایین شدن(اصلاااا قصد توهین ندارم.تاپیک خوب هم داریم ولی خیلی کم هستند )آدم شرمش میاد که اینجا باشه.هنش توهین ودعواس یا یه مشت تاپیک دروغ وسرکاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منتظرن یکی بیاد سرزنشش بکنن اکثرا افراد منفی هستن من یبار نظر سنجی گرایشی کردم، نتیجه تست ترسناک ب ...

دقیقا حرف منو زدی!

باورت میشه جدیدا دوست دارم آدما منو سرزنش کن یا نصیحتم کنم!!!!

همش از اثرات اینجاست.

دوست ندارم اینطور بشم.

2728

وقت تلف کردنه من ازفرداواسه همیشه میرم البته بعضی ازکاربرااینجاخیلی مهربون ومحترمن ولی تعدادزیادی فقط توهین میکنن 

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  
2738
برا خودم متاسف میشم

ی تاپیکی هس حدیث گذاشته وشرایطشم بایدنمازتوبخونی سروقت برام مفیدبوده یجوری استرسم کم شده ی تاپیکایم هس درموردقط شیردهی ویادرموردبچه دارشدن یاازبی بی گرفتن بچه وووویاخیلی چیزای دیگه بنظرم سایت خوبیه اگه بقیه بزارن الان هرچی بچه ی14و15ساله میان درموردمسائل جنسی واین چیزاحرف میزنن مغزم سوت میکشه

منم! خیلی هم چله و ختم گرفتم. ولی میگم اثرات مخرب هم زیاد داره. دوست دارم برم.ولی سختمه

آره سخته منم نميتونم ترك كنم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
قدیما خوب بود الان همه عصبی داغون پر شده بچه مچه 

زیر ۱۵ سال زیاد هستند!

نمیدونم چطور بگم.

یه جور توهینه برا خودم که همش اینجام!

امروز برادرممم بهم میگه برو ببین دنیا به کجاها رسیده مردم چه پیشرفتهای کردن!

اما تو همش سرت تو گوشیه.همش تو این سایتی(باحالت کنایه)بهم گفت افسرده ای.

راستم میگه .دیگه حوصله سابق رو ندارم.دوست دارم فقط تنها باشم