2737
2739
عنوان

کسی هست بترسه پیش شوهرش بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 113 پست
من الان28 سالمه خودم هم بچه دارم از وقتی یادمه مامان بابام رو یه تشک دونفره خوابیدن با یه پتو دو نفر ...

من چهار ده ساله عروسی کردمپیشش نخوابیدم. البته قبلا بخاطر یه سری مسائل دیگه. اما الان بخوام دور بخوابم استرس میگیرم نکنه طوریش بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهارماهه نخوابیدم . هیشکس باورش نمیشه . هروقتم خوابم برد یهو با وحشت از ترس از مرگ شوهرم بلند شدم

میفهممت گلم ،نمیگم بیخیالشونشو ولی بیشتر مواظب خودت باش  زمینه همه مریضیهارو استرس و اظطراب فراهم میکنه امیدوارم همه چی درست بشه🤲

2731

چقددلم گرفت باتاپیکت.خداانشالله به شوهرت سلامتی بده.به شمام آرامش.❤

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738
من چهار ده ساله عروسی کردمپیشش نخوابیدم. البته قبلا بخاطر یه سری مسائل دیگه. اما الان بخوام دور بخوا ...

اشتباه کردی جای زن و شوهر کنار همه بچه هم باید بفهمه از بچگی.شوهر منم همش میگه زشته چون اینجور بزرگ شده ولی من کار خودم میکنم پیش هم میخوابیم مثلا به پسرم میگم بریم بابا رو بوس کنیم یا میکم حالا تو و بابا منو بوس کنید. تو خونه لباس راحت میپوشم دامن تا زانو و تاب. تو هم از الان شروع کن 

همینو بگو😅 خوب هر بچه ای باید پیش فرض ذهنیش این باشه مه پدر و مادر کنار هم میخوابند. بحث روابط ج..ی ...

خب من اگه پیش شوهرم بخوابم یه جور خاصی حتما بغلم میکنه و ممکنه تا صبح همون مدلی خوابم ببره بچم بلند شه ببینه

همینو بگو😅 خوب هر بچه ای باید پیش فرض ذهنیش این باشه مه پدر و مادر کنار هم میخوابند. بحث روابط ج..ی ...

اره دیگه 

اصلا باید کنار هم خوابید تا بچه محبت کردن رو یاد بگیره

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

اسی از حالا شروع کن پیش شوهرت بخواب .بلاخره پسرت باید محبت و طرز رفتار زن و شوهر رو از شما و پدرش یاد بگیره.این پسر در آینده فکر میکنم باید از زنش جدا بخوابه.قرار نیست که کاری کنی قراره فقط پیش هم بخوابین.بعدشم یکم به شوهرت محبت کن و ترکش بده .گناه داره که چهارده ساله پیشش نخوابیدی.پسرت دوازده سالشه پس اون دوسالو چرا نخوابیدی؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

دوس دختر دوس پسر بیرون هرکاری میکنن حالا تو که محرمی به شوهرت، واقعا نمی‌فهمم ، بچه بزار ببینه بعداً براش جا بیفته اینجور چیزا ، من خودم یه بچه دارم از وقتی یادم میاد مامان بابام شبا باهم میخوابیدن ، بیخیال به شوهرت برس چون بهت نیاز داره عزیزم 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  
2706