2737
2739
عنوان

کسی هست بترسه پیش شوهرش بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 113 پست

چرا بچه هاتون رو یه جوری بزرگ. میکنید ک این چیزا براشون غیر عادی باشه؟ واقعا چرا یه زن و شوهر نباید شب کنار هم بخوابن؟ 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا ن شالله هر چ زودتر خوب بشن

چی اشکالی داره کنار شوهرتون بخوابین منتها شونات اسلامی رعایت کن 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2728
زشته. بچم میفهمه صبح بلند میشه میبینه ما تو بغل هم خوابیم

عزیزم چ زشتی کنار شوهرت بخواب پیش هم خوابیدن زن و شوهر ی امر عادیه خب😐

بعدشم تو بغل هم فرو نمیرید ک کنار هم بخوابید

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2738
ا ن شالله هر چ زودتر خوب بشن چی اشکالی داره کنار شوهرتون بخوابین منتها شونات اسلامی رعایت کن 

نمیدونم . والا میترسم بچم بلند بشه تو خواب بره دسشویی یا برا اب خوردن ما رو هم تو بغل هم ببینه

زشته. بچم میفهمه صبح بلند میشه میبینه ما تو بغل هم خوابیم

چیش زشته ؟؟ اگه بخوای از الان بگی زشته پسرت بد تر فک میکنه چه خبره بیرون‌میره دنبال جواب سوالش بذار کمی‌با خانوادش احساس راحتی کنه اونقدرم بچه نیست که خب هیچی حالیش نباشه که 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

خدا بهت صبر و حوصله بده عزیز ولی یادت باشه بیشتر از همه کس مواظب خودت باشی یه روز میاد میبینی همه چی درس شده فقط خودت این میون از بین رفتی !!دیدم که میگم مواظب خودت باش وسلام

وا

حرفهای عجیب میزنی ها پس تخت دونفره برای چیه

بچه ها نمیبینن تخت جای دونفر داره؟ 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2706