2737
2739
عنوان

جرئت و حقیقت📣

| مشاهده متن کامل بحث + 14285 بازدید | 2033 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا شوخی کردم حالا ببین خانومای سایت و میتونی بندازی ب جونم  والا اولش همچین گفتی جن انگار ک ...

ای جاااان شما خواهرمی همه خواهرم هستن اینجا

از جن گفتن ناراحت نباش 

آخه اینجا اینقد بعضی خانما حس تملیک به سایت دارن تا پسر تو پستا میبینن فوری میریزن نوک میزنن

چند وقت پیش یه تاپیک شوخی بود منم رفتم یکیشون آهنگی رو واسم نوشته بود منم گفتم خدا شفا بده اصن ناراحت شد رفت چنتا دیگه هم آورد گزارش زدن حذفیدنم اینقد ناراحت شدم که نگو

اصن یادشون رفت شوخی بود همه چی تو اون پستا ولی من چون یه دونه پسر بودم عقداشونو سرم خالی کردن اه

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2728
2740
ممنونم عزیز دلم😘😘 بهترین اتفاق زندگیت چی بوده؟

آشنایی با کسی بود که خیلی برام عزیز بود خیلی ....درسته نیستش اما هنوزم عزیزه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
بله تا ۳۱ مرداد من نمیدونم شیمی ام رو چیکار کنم خیلی ضعیف ام  شما چه بلایی سرش آوردید ؟!

منم از دی وی دی های انتشارات گیلنا استفاده میکنم عالیه

به امید خدا تو تاریخ 9.9.99 بهترین اتفاق زندگیم اتفاق افتاده
ج

ببخشید جرات باید کاری انجام بدین درسته؟

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
منم از دی وی دی های انتشارات گیلنا استفاده میکنم عالیه

برای همه درسا 

شیمی رو من با حامد پویان نظر اومدم جلو 

ولی خب ضعیف ام دیگه 

دبیر رو اگه لطف کنید بگید من یه مقدار تحقیق کنم ممنون میشم 

ای جاااان شما خواهرمی همه خواهرم هستن اینجا از جن گفتن ناراحت نباش  آخه اینجا اینقد بعضی خانم ...

نه من از حرفتون خندم اومد ک گفتین خوشگلتون تو راهه 

من پسرم

بخاطر اون ایموجی خنده گزاشتم 

وگرنه از اینکه اقا بودین ناراحت نبودم یا چیزه دیگه ای 

بله هم اقایون هم خانوما هر دو ب ی اندازه تو سایت حق دارن 

اینکه بخوایم بگیم ب جنسیت  خاصی تعلق داره همچین چیزی نیس 

ب هر حال ببخشید اگه ناراحت شدین 

ولی قضاوت نادرست کردین در موردم‌