2737
2739
عنوان

از شوهر خواهرم متنفرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4076 بازدید | 58 پست
بچه ها خیلی دلم شکسته  من عقدم میام خونه پدرشوهرم اینا کلی با احترام با همه میحرفم  حتی ا ...

عزیزم تقصیر خودته .اصلا نخواه جوری باشی ک بقیه دلشون میخواد .خود خودت باش. بخاطر دیگران خودتو تغییر نده اونا هیچوقت از هیچی راضی نمیشن .هرچی بیشتر ب میلشون رفتار کنی توقعشون بالا میره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها خیلی دلم شکسته  من عقدم میام خونه پدرشوهرم اینا کلی با احترام با همه میحرفم  حتی ا ...

هر کسی یه رفتاری داره شاید منم یه رفتار خیلی خوب داشته باسم که جاریم نداشته باسه شما نباید بهش بگی ،اصلا مقایسه خوب نیست یکی بچه دوست داره یکی نداره 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

غیر از اون تمام خرجهای جانبیشونو هم مامانم میده ، فکر کن تا خرج مهد کودک ، یعنی خواهرم علنی از مادرم میخاد اونم به این بهانه که من راضی به این ازدواج نبودم و شماها وادارم کردید حالا هم باید شما این خرجا رو بدید 

شوهرشم مثله این تاجرا تو دفتر کار پدرم زیر کولر گازی نشسته پا رو پا انداخته ، کسی ندونه فکر میکنه واسه اینجا رسیدن چقدر زحمت کشیده 

یه شبه از هیچی به همه چی رسیده ‌..

2731

از من به تو نصیحت خودت باش اگه بخای با کسی دیگه رقابت کنی دیگه تا اخر عمرت مقایسه میشی هی حس میکنی کم کاری کردی محل نده منم خانواده شوهرم عین شما بودن اما اهمیت ندادم الانم زندگی خودمو دارم استه میرم استه میام نه احترام بیش از حد میزارم که هی انتظارشونو بالابره نه بی احترامی میکنم 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
غیر از اون تمام خرجهای جانبیشونو هم مامانم میده ، فکر کن تا خرج مهد کودک ، یعنی خواهرم علنی از مادرم ...

برادر ندارین؟

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
هر کسی یه رفتاری داره شاید منم یه رفتار خیلی خوب داشته باسم که جاریم نداشته باسه شما نباید بهش بگی ، ...

من مقایسه نکردم که 

پدرشوهرم من و جاریمو مقایسه میکنه گاهی 

در حالیکه بخدا تا الان حرفی نزدم ک کسی از دستم دلخور بشه 

فقط بلد نیستم چاپلوسی و چرب زبونی کنم 

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش
2738
غیر از اون تمام خرجهای جانبیشونو هم مامانم میده ، فکر کن تا خرج مهد کودک ، یعنی خواهرم علنی از مادرم ...

خواهرت که نمیخواسته. پسره که که گویا منتظره بهانه هست و خیلی دلش با خواهرت نیست.این وسط چرا بابات این قدر اصرار داشته بنده خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم چیزی نشده که. اتفاقا خیلی هم پدرشوهر خوبی داری معلومه که تو رو مثله دخترش می‌دونه که راحت باهات صحبت می کنه و نصیحتت می کنه.اصلا از دستش ناراحت نشو چون اومده تو روت بهت گفته که چه انتظاراتی ازت داره نه پشت سرت. خیلی هم حرفاش پدرانس و از روی محبت. من بودم اصلا ناراحت نمی شدم و تازه خوشم میومد که چه قدر باهام خودمونیه.

هنوز نابلدی....یکم با منطق رفتار کن سیاست زنانه بلد نیستی مثل کسی میمونی فقط برای  خشوندی راضی کردن برات مهمه نه شخصیت وبرخورد اونها...مطابق شخصیت اونها رفتار کن 

واقعا علکی ترکیدم ...حیف ...کاش نی نی یار بهم تذکر میدادتا اینکه کاربریم قطع کنه😑
من مقایسه نکردم که  پدرشوهرم من و جاریمو مقایسه میکنه گاهی  در حالیکه بخدا تا الان حرفی ...

گلم منظورم این بود اینا رو به پدر شوهرت بگی

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
من مقایسه نکردم که  پدرشوهرم من و جاریمو مقایسه میکنه گاهی  در حالیکه بخدا تا الان حرفی ...

بگو حرف های شما درسته و چشم من بیشتر احترام میزارم ولی لطفا دیگه منو با کسی مقایسه نکنید

2706