2410
2553
عنوان

از شوهر خواهرم متنفرم...

4039 بازدید | 58 پست

مدتها بود دلم میخواست اینو بگم اما از ترس اینکه کسی باور نکنه نگفتم 

اینکه بگم چرا متنفرم یه کم طولانیه امیدوارم حوصله شو داشته باشید 

خواهرم شونزده سالش که بود با یه پسری دوست میشه از طریق فضای مجازی که کلا مال یه شهر دیگه بود اصلا همو ندیده بودن فقط از طریق عکس عاشق هم میشن جوری که پسره به خواهرم میگفته یه روز اگه صداتو نشنوم دیونه میشم حالا  پسره چند سالش بوده ۱۸ سالش ، دو ماه مونده بوده به سربازی رفتنش به خواهرم میگه اول باید تو رو عقد کنم و خیالم راحت باشه بعد برم سربازی ، 

پسره به خانوادش میگه ولی اونا راضی نمیشن میگن زوده تو هنوز سربازی هم نرفتی ، پسره هم تنهایی پامیشه میاد شهرمون میره دفتر کار بابام و خواهرمو خواستگاری میکنه، بابام هم بهش جواب رد میده و میگه هنوز واسه شما ها زوده و پسره هم میره ، خواهرم که میفهمه غوغا مبکنه که من همینو میخام و اینا ، بابامم حسابی باهاش حرف میزنه که پسره بچس و حتی پدر و مادرش هم راضی نیستن صبر کن و اینا 

خواهرم به اجبار با پسره قطع رابطه میکنه ، چند وقت بعدش یکی پیدا میشه که هم لیسانس داشت و هم سربازی رفته بود و هم شغل خیلی خوبی داشت  ولی علیرغم مزایای شغلش چون باید یه مسیر طولانیو هر روز طی میکرد خسته شده بود و وقتی با خواهرم صحبت میکنه میگه من میخام کارمو ول کنم و دوست دارم همراهیم کنی ، خلاصه خواهرم هنوز به یاد دوست پسرش بوده و چندان تمایلی به ازدواج نداشته ، 

این وسط پدرم باهاش صحبت میکنه و کلی وعده وعید میده که با این پسره ازدواج کنی خوشبخت میشی 

از اون موقع رفنارای عجیب بابام شروع میشه ، خودش واسشون عروسی میگیره ،

بهشون خونه میده ، ماشین براشون میگیره ، یه جهیزیه خیلی توووووپ به خواهرم میده 

شوهرش هم بعد از انصراف از شغلش همش میگفت من فلان شغل خوبو داشتم و ول کردم به کمتر از اون شغل راضی نمیشم برم سرکار   واسه همین یه مدت بی کار بود 

بعد متاسفانه پدرم مریض میشه و کار پر درامد پدرمو این آقا تصاحب میکنه، 

طولانیه؟😕💛

من به رنگ صورتي باور دارم.باور دارم كه خنده بهترين سوزاننده كالري است.من به بوسيدن باور دارم.بوسيدن بسيار!من باور دارم آنگاه همه چيز به غلط از آب درآمد،قوی باشم.باور دارم كه دختران شاد،زيباترين دختران هستند.بر اين باورم كه فردا روز ديگريست و به معجزه يقين دارم.—ادري هپبورن

لایک

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

لايكم كنينننن

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2706