2733
2734
عنوان

از شوهر خواهرم متنفرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4075 بازدید | 58 پست
از من به تو نصیحت خودت باش اگه بخای با کسی دیگه رقابت کنی دیگه تا اخر عمرت مقایسه میشی هی حس میکنی ک ...

بخدا خودمم 

ولی اونا انتظار دارن دقیقا عین جاریم رفتار کنم 

خب شاید اون بخواد با بچه بازی کنه  ولی من واقعا روم نمیشه با بچه بازی کنم اصلا بلد نیستم

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه نشدم حالا چرا به اجبار...اصلا چه اصراری بود که زود ازدواج کنه🤔

بعد اون پسره خواهرم افسردگی گرفته بود از خونه حتی بیرون نمیرفت مدام تو اتاقش در رو بسته بود گریه میکرد 

2738
بخدا خودمم  ولی اونا انتظار دارن دقیقا عین جاریم رفتار کنم  خب شاید اون بخواد با بچه باز ...

همینکارو بکن اهمیت نده جاری منم خیلیییییییییی چاپلوسی میکرد هی هم کاراش با سر صدا و خود نشون دادن بود من اروم بودم بی سرصدا به چشم نمیومدم برامم مهم نبود زندگیمو میکنم 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
من نمیفهمم اگر خواهرت نشسته بود توی خونه ی بابات چه اتفاقی میافتاد؟؟ حتما باید اموال بابات از گلوی ...

پدر و مادرم از حال و روزی که خواهرم واسه خودش درست کرده بود زجر میکشیدن ، هیچ وقت سر سفره نمی آمد ، غذا نمیخورد ، فقط گریه و گریه ، خودشو کرده بود عین مرده ها 

خواهرت چند وقت بعد از اون‌ماجرا ازدواج کرد؟؟؟؟؟

بنده خدا بابات ترسیده خواهرت با اون پسره یه دسته گلی به آب بدن و به خاطر همین تا این پسره اومده خواستگاری بابات دودستی گرفتتش

طفلک پدر و مادرها

اسی برادر نداری؟؟؟؟؟، آخه اگر این وسط حرف هم بزنی از خواهرت تااا بقیه میگن لابد حسودیش میشع کاشکی ...

دقیقا همینه ، برادر ندارم ، و دهن باز کنم میگن چقدر حسودی ، تنها کاری که جلوش وایسادم و نزاشتم انجام بدن این بود که املاک پدرمو میخواستن بفروشن و بدن این پسره ، هر چی میدن باز واسه خواهرم عذاب وجدان دارن نمیدونم چرا  که من تمام قد وایسادمو نزاشتم 

خیلی خیلی مفت خور ، خیلی ازش بدم میاااااد ،اصاا مردونگی و غیرت و جوهر کار نداره 

خاهرت ی پدرت راضین اینجوری؟

برادر داری شما؟

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿

من فکر میکردم از این تحفه های هیچی ندار تنبل تن پرور، نمک نشناسه آويزون که با حمایت خانواده همسرشون پروار میشن و زبونشونم روز به روز دراز تر میشه فقط گیر ما افتاده. البته ما راضی نبودیم خواهرم به زور مجبورمون کرد.