2733
2734
عنوان

دستان من و دستان مادرم

519 بازدید | 10 پست

یادش بخیر قدیما دستهای مامانم نرم و لطیف بود 

ولی الان به لطف کرونا جان دستهای من زبر و خشن مثل سیم ظرفشویی

وقتی بچه م دستش را میذاره روش خجالت میکشم 

بچه های الان از چه چیزهای خوبی محروم هستند

از پارک‌رفتن تو کوچه رفتن بازی با همسالان از ....

دلم برای بچه های الان میسوزه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

چ فایده وقتی میایم میگیم دیگه دنیا جای خوبی برای بچه ها نیست کاش دیگه بچه ای اورده نشه از رو خودخواهی ها همه میگن شرایطشو داریم چرا نیاریم!!!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ فایده وقتی میایم میگیم دیگه دنیا جای خوبی برای بچه ها نیست کاش دیگه بچه ای اورده نشه از رو خودخواه ...

من قبل کرونا اوردم اگه الان بود اصلا نمیکردم این اشتیاه را

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
چقدر وسطی بازی میکردیم.لی لی.گرگم به هوا.خیلی بازی های دیگه.نسل سوخته ما نبودیم،بچه هامون هستن

اره دلم برای بچه ها گرفته 

الانه که گریه کنم😭

2740
همه ی چی ناراحت کننده شده..زندگی ..سلامت.. کاش آرامش برگرده ب همه ی خانواده ها

آمین