2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خلاصه ما نزدیکای ظهر رفتیم اونجا بچه ها تا ساعت ۴ تو حیاط بودن اینجا هم خیلی آفتاب ظهرش تیز و داغه. هر چی به بچه ها میگفتیم بیایید تو گوش نمیدادن. منم پیشنهاد دادم حالا که اینا نمیان تو بیایید بریم بیرون یه پیاده روی . 

پیشنهاد دادن من خیلی تعجبی بودا. چون خیلی گرم بود هوا و من تو گرما و آفتاب سر درد بدی میگیرم. خودمم نمیدونم چرا پیشنهاد دادم

2740

خب

لایک نمیکنی؟

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

عجیبتر اینکه بقیه هم پذیرفتن خیلی راحت. پوشیدیم رفتیم بیرون. داشتیم میرفتیم داداشمو دیدیم که با موتور داره میره. ما رو دید وایساد و یه گفت و گوی کوتاه داشتیم. اگه داداشمو نمیدیدیم و اونجا واینمیساد ما هم از اونجا رد میشدیم زود ولی خواست خدا بود که ما اونجا کنار یه خرابه ی خیلی بزرگ که دیوار داشت  توقف کنیم. و مامانم خیلی خیلی اتفاقی از کنار دیوار خرابه که ریخته بود یه کمش چشمش افتاد داخل خرابه