2733
2739

فقط واسه نرم کنندگیه؟ من فک کردم تقویت میکنه اخه من موهام خیلی نرمه و لخته شلاقیه . فایده داره برام؟ نوشته حاوی روغن آرگان مارک باباریا

امید زندگیم دوقلوهام😍 

چند گرفتی من یه دونه گرفتم ۲۸ خیلی خوبه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
روش نوشته نرم کننده . ولی من تقویتی میخواستم به فروشنده هم گفتماااا ‌ . ولی نوشته حاوی روغن آرگ ...

کلا دوغاز برای نرم کنندگی و وز هست 

برای تقویت ماسک خونگی استفاده کن 

کلا دوغاز برای نرم کنندگی و وز هست  برای تقویت ماسک خونگی استفاده کن

ای بابا . چ بد . موهام خیلی نرمه صدبارم دست زدم ب موهام گفتم موهام نرمه لخته فقط تقویتی میخوام

امید زندگیم دوقلوهام😍 

مورونرم میکنه مال من وقتی تکون میخوره روعنش مشخصه دورنگه وقتی تکون میدم زردمیشه مثل سرم مو هست خوشبوهم هست 

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
مورونرم میکنه مال من وقتی تکون میخوره روعنش مشخصه دورنگه وقتی تکون میدم زردمیشه مثل سرم مو هست خوشبو ...

پس هدیه بدمش به کسی و استفاده نکنم . چون موهام خیلی نرمه در حد ک روسری روش واینمیسه و لخت شلاقیه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
پس هدیه بدمش به کسی و استفاده نکنم . چون موهام خیلی نرمه در حد ک روسری روش واینمیسه و لخت شلاقیه

آره عزیزم 

2706