2733
2734
عنوان

به نظرتون باید بر می گشتم؟

110 بازدید | 9 پست

من با یه آقایی قرار داشتم برای آشنایی

اول اینکه هی ساعت قرارمون رو دیر کرد گفت نیم ساعت دیر تر یک ساعت دیرتر و ترافیک و این حرفا

بعدش که رسیدم سر قرار نیومده بود زنگ زدم بهش گفت تو راهم و دوستم هم باهامه و دوستم فلان جا کار داره و یه کم همراه ما باشه بعد اون بره جایی که کار داره و ما هم بعدش بریم سر قرار خودمون

من قبول کردم اومد محل قرارمون دنبال من و دوستش هم بود چندتا کار داشت انجام داد رسوندیمش و ما رفتیم

حالا به نظرتون نباید اینا و این شرایط رو قبول می کردم؟

من همون جا که رسیدم سر قرار بهش زنگ زدم ببینم کجاست وقتی فهمیدم دوستش هم باهاشه بهم بر خورد چون بهم نگفته بود قرار بود تنها باشیم گفتم پس بذاریم برای یه روز دیگه اینطوری که نمیشه دوستت هم باشه بعد بریم به کاراش برسه بعد برسونیمش و بریم سر قرار خودمون من می خواستم با تو باشم

ولی بهونه آورد و من کوتاه اومدم

به نظرم اشتباه کردم قبول کردم باید بر می گشتم

با آدم انقدر یلخی که اهمیتی به قرارش و طرفش نمیده هم ادامه نمی دادم از همین اول داره خودش رو نشون میده طرف به نظرم

نظر شما چیه؟شما بودید چی کار می کردید؟بعد اصلا با این آدم ادامه می دادید؟

2731
یکم بی احترامی بوده رفتارش. ولی اگر با کسی تجربه آشنایی نداشته از روی بی تجربه گیه

نه تجربه داشته کم سن هم نیست

به نظرت اشتباه کردم قبول کردم؟

من وقتی مشت تلفن فهمیدم دوستش باهاشه و کارم داره گفتم پس بذاریم یه روز دیگه اینطوری که نمیشه

تو یه کافه قرار گذاشته بودیم گفتم برگردم ولی دیگه بهونه آورد قبول کردم

احساس می کنم اشتباه کردم

نه تجربه داشته کم سن هم نیست به نظرت اشتباه کردم قبول کردم؟ من وقتی مشت تلفن فهمیدم دوستش باهاشه و ...

یکم مغرور طرف مقابلت. روی همین یک رفتار نمیشه زود قضاوت کرد. ببین دفعه بعد چجوریه رفتارش هر دفعه که دوستش نیس و مسعله ای هم پیش نمیاد نمیشه تو یک قرار قضاوت کرد

من یه بار خیلی سال پیش با یه نفر قرار گذاشتم .  بعد طرف با داداشش اومده بود...

سلام و علیک و یکم حرف زد و و خدافظی کرد رفت.... 

نگاهش و رفتارش خیلییی تابلو بود .. مثلا داداشش رو آورده بود که اون نظر بده که من خوبم یا نه...‌

بعد که اون رفت منم خدافظی کردم رفتم... 

دیگه ام جوابشو ندادم...

یکم مغرور طرف مقابلت. روی همین یک رفتار نمیشه زود قضاوت کرد. ببین دفعه بعد چجوریه رفتارش هر دفعه که ...

ولی من واقعا بدم اومد

بی احترامی می دونم همچین کاری رو

از اکسش هم زیاد حرف می زد اینم خیلی زشته

حرف زدن در مورد ارتباط قبلی مختصر و بدون جزئیات لازمه نه اینکه هی ازش حرف بزنی 

اصلا رفتار درست بلد نبود