2737
2739
عنوان

میخوام برم‌جهازمو از خونه شوهرم بیارم😔 خانومایی که جدا شدین بیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 98359 بازدید | 714 پست
تونستی فراموشش کنی؟اون چی؟خبری ازش داری؟به نظرت مرد بعد از جدایی بیشتر اذیت میشه یا زن؟

نتونستم،گذشته ولم نمیکنه،ازش اصلا خبر ندارم،بعد از جدایی چند بار پی ام داد بهم،چرت و پرت میگفت،یهو سوتی میداد میفهمیدم اونه،توی وسائلم دیدم چنتا از چیزایی که خودش خریده بود،انقد بابام عصبی بود جرات نکردم بهش بگم،وقتی دیدم پی ام داده به خودش گفتم،گفت باشه بیارشون واسم،موهاتم بیا جم کن از تو سوراخ حموم حالم بهم خورده....منم دیدم داره اینجوری میگه ترسیدم دیگه جوابشو ندادم

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
خداکنه زود بگذره😔😔😔😔😔

اسی غصه نخور

خدای ماهم بزرگه وشاهدبوده قصدمون زندگی بوده ونشد که بشه

ان شالله باحمایت خودش ماهم به آرامش میرسیم

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو واسه موندن دلخوشی داری.. پسرت..... من هیچ دلخوشی نداشتم

به روزایی فکر کن که میتونی شادتر زندگی کنی ..سرخودتو گرم کن وسعی کن یه کاری انجام بدی هم روزامیگذره هم خودتو مستقل تر میکنی 

نتونستم،گذشته ولم نمیکنه،ازش اصلا خبر ندارم،بعد از جدایی چند بار پی ام داد بهم،چرت و پرت میگفت،یهو س ...

عزیزم امیدوارم که خوشبخت باشی با همسرت و بتونی اون رو فراموش کنی امیدوارم‌منم بتونم این مراحل رو طی کنم

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
2728
ان شالله شما هم خوشبخت شی بستگی به ادمشم داره بعصیا شعورشون بالاس حرفی نمیزنن

ممنون عزیزم

ان شالله اگه قراربه ازدواج مجددهس برامون خدااین باریک مرد واقعی بذاره سرراهمون وگرنه مجردی بهترازبدبختی دوباره هس

اسی غصه نخور خدای ماهم بزرگه وشاهدبوده قصدمون زندگی بوده ونشد که بشه ان شالله باحمایت خودش ماهم به ...

نمیشه که غصه نخورد ولی سعی میکنم قوی باشم میدونم که بالاخره میگذره 

اره بخدا من هیچی تو زندگیم کم نذاشتم هرکار تونستم واسه حفظ زندگیم کردم ولی اخرش نشد چون از قدیم گفتن یه دست صدا نداره تلاش یه طرفه ی منم اخر به جایی نرسید 

ممنون عزیزم ان شالله اگه قراربه ازدواج مجددهس برامون خدااین باریک مرد واقعی بذاره سرراهمون وگرنه مج ...

اره ان شالله

ولی من برعکس تو دوست دارم با پسر مجرد ازدواج کنم

خودم سه ماه زندگی کردم همش

بنطرم مردایی طلاق گرفتن به درد نمیخورن

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
به روزایی فکر کن که میتونی شادتر زندگی کنی ..سرخودتو گرم کن وسعی کن یه کاری انجام بدی هم روزامیگذره ...

امیدوارم سال اینده همین موقع بیام همینجا و از خوشبختیام بگم و از شما هم در مورد خوشبختیاتون بشنوم🙏🙏🙏

2740
عزیزم امیدوارم که خوشبخت باشی با همسرت و بتونی اون رو فراموش کنی امیدوارم‌منم بتونم این مراحل رو طی ...

مرسی از دعات،امیدوارم ۱۰۰۰ برابرش به خودت برگرده🤲🙏🌸🌷

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
اره ان شالله ولی من برعکس تو دوست دارم با پسر مجرد ازدواج کنم خودم سه ماه زندگی کردم همش بنطرم مر ...

بایدخیلی مطمعن باشی ازطرف که مطلقه بودنت راضعف نبینه ایشالا که سرراهت بیاد

من خودم تمایلم به همسرفوت شده هس(البته دورازجون همه زنها)

منم از مردزن طلاق داده بدم میادمگه اینکه ته وتو کاررادربیاره آدم وببینه بی تقصیربوده به نسبت

بایدخیلی مطمعن باشی ازطرف که مطلقه بودنت راضعف نبینه ایشالا که سرراهت بیاد من خودم تمایلم به همسرفو ...

اره عزیزم

زنا خیلی میسازن

مردی که زنش و طلاق داده توی اکثر موارد خودش خیلی مقصر بوده

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
2706