2737
2739
عنوان

میخوام برم‌جهازمو از خونه شوهرم بیارم😔 خانومایی که جدا شدین بیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 98346 بازدید | 714 پست
چقدر بعد از طلاقت ازدواج کردی؟ببخشید اینقدر سوال پیچت میکنم ولی به راهنماییت نیاز دارم 

اسی عزیز امیدوارم یه زندگی پر از شادی نصیبت بشه ...یه لحظه دلم گرفت که ادم با چه ارزو وامیدهایی وارد زندگی مشترک میشه اما.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بعد از طلاقت ازدواج کردی؟ببخشید اینقدر سوال پیچت میکنم ولی به راهنماییت نیاز دارم 

۴ سال،البته بازم به اصرار پدرم،نیترسید من بهش برگردم😔

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2731
همسرم مردبدبخت وبی مسئولیتی بودکه اسیرمتادون واعتیادبود وهرکاری کردم درست نشد خیلی سختی کشیدم ونهای ...

اره من خیلی اذیتم با اینکه خیلی بهم بد کرد خیانت پشت خیانت منو هیچی فرض کرد ولی بازم دلم برا خونم و برا زندگیم تنگ‌میشه وقتی به کاراش فکر میکنم ازش متنفر میشم ولی حتی واسه بوی تنش دلم‌تنگه‌ من خیلی بهش وابسته بودم الان درست عین یه ادم‌معتادم که داره ترک میکنا.من دوسش ندارم فقط بهش عادت کردم باید ترک کنم دقیقا مثل یه ادم معتاد که میخواد ترک کنه دارم عذاب میکشم 

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
خواستگارم داشتی؟

بااینکه یکسال ونیمه جدازندگی کردم ولی تازه رسمی شده وتوی دوران عده هستم

یکی دو موردبهم میشنهادشد که یکیش مجردبودودوس نداشتم ودومی هم همسرفوت شده با۱۴ سال سن که هردو راردکردم

درکل روحیه ازدواج ندارمم هنوز

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
اسی عزیز امیدوارم یه زندگی پر از شادی نصیبت بشه ...یه لحظه دلم گرفت که ادم با چه ارزو وامیدهایی وارد ...

ممنون از دعات عزیزم...

من هر روز به روزایی که داشتم با ذوق و شوق جهاز میخریدم .... به روز خواستگاریم... به نامزدیمون...عروسیمون و روزای خوبی که اوایل داشتیم فکر میکنم من دارم با این فکرا دیونه میشم 

۴ سال،البته بازم به اصرار پدرم،نیترسید من بهش برگردم😔

تونستی فراموشش کنی؟اون چی؟خبری ازش داری؟به نظرت مرد بعد از جدایی بیشتر اذیت میشه یا زن؟

2738
بااینکه یکسال ونیمه جدازندگی کردم ولی تازه رسمی شده وتوی دوران عده هستم یکی دو موردبهم میشنهادشد که ...

با مجرد نمیخای ازدواج کنی؟

منم ۲ سال و نیم خونه بابام بودم و دی صیغه ی طلاق برام جاری شد

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
اره من خیلی اذیتم با اینکه خیلی بهم بد کرد خیانت پشت خیانت منو هیچی فرض کرد ولی بازم دلم برا خونم و ...

درست میشی

خیانت که واقعا نمیشه باهاش کناراومد 

زمان میبره بایدسریع خودت راسرگرم کنی ودرکنارش پیش مشاوربری

ممنون از دعات عزیزم... من هر روز به روزایی که داشتم با ذوق و شوق جهاز میخریدم .... به روز خواستگاری ...

منم دوستش دارم نمیتونم جدا شم ....فقط بخاطر پسرم خیلی چیزارو تحمل میکنم امیدوارم درست بشه 

درست میشی خیانت که واقعا نمیشه باهاش کناراومد  زمان میبره بایدسریع خودت راسرگرم کنی ودرکنارش ...

خداکنه زود بگذره😔😔😔😔😔

با مجرد نمیخای ازدواج کنی؟ منم ۲ سال و نیم خونه بابام بودم و دی صیغه ی طلاق برام جاری شد

انشالله بعداین خوشبخت شی

نه اصلا مایل به ازدواج بامردمجرد(منظورم پسر)نیستم

چون یک درصداعصاب اینو ندارم بزنه توی سرم ومنت بذاره خودش یاخانوادش برای اینکه بامطلقه ازدواج کرده

نمیخام فک کنه برگ برنده داره

منم دوستش دارم نمیتونم جدا شم ....فقط بخاطر پسرم خیلی چیزارو تحمل میکنم امیدوارم درست بشه 

تو واسه موندن دلخوشی داری.. پسرت..... من هیچ دلخوشی نداشتم

انشالله بعداین خوشبخت شی نه اصلا مایل به ازدواج بامردمجرد(منظورم پسر)نیستم چون یک درصداعصاب اینو ن ...

ان شالله شما هم خوشبخت شی

بستگی به ادمشم داره

بعصیا شعورشون بالاس حرفی نمیزنن

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
2706